برداشتن خال در تهران

دکتر پوست خوب برای برداشتن خال در تهران

دکتر پوست خوب برای برداشتن خال در تهران متعدد است. با مراجعه به مطب خصوصی و بازگو کردن مشکلات پوستی برای دکتر پوست، از جمله تعداد خال و سن خال ها و وجود سابقه خال در خانواده و نکات مورد نیاز، مشکل خود را شرح داد. این اطلاعات می تواند در روند بهبود شما برای دکتر پوست خوب برای برداشتن خال در تهران بسیار اهمیت داشته باشد زیرا با اطلاعاتی که در اختیار دکتر پوست خوب قرار می گیرد، بهترین تصمیم را برای برداشتن خال می تواند اتخاذ کند. اگر به دنبال دکتر خوب در تهران هستید، نکته هایی که به صورت شفاف به شما پیشنهاد شد را عمل کنید تا در مورد حذف خال، تصمیم مناسبی گرفته شده و به درمان های مجدد نیاز نباشد.

متخصص خال در تهران

متخصص خال در تهران در معرفی انواع خال بیان می کند معمولاً خالها صاف یا برجسته هستند و در نقاط مختلف بدن می توانند رشد کنند. متخصص خال در بیان انواع رنگ خال ها از تیره تا روشن یا سیاه و قهوه ای روشن تا قهوه ای تیره نام برد. خال ها اندازه مختلفی دارند که معمولا کمتر از یک سانتیمترهستند و نوع خال ها گاهی ممکن است جزو دسته اول که به آن خال صاف یا زبر میگویند تعلق داشته باشند که این خال ها کمی آزار دهنده هستند. دسته دوم خال ها مو دار یا بدون مو می باشند که نوع دوم معمولا صاف هستند و با پوست ما یک سطح است. توضیحاتی که متخصص خال در این بخش در آخر به این نکته متذکر شدند که افراد برای سوزاندن خال حتما به پزشک متخصص این کار بروند تا اتفاق نا خوشایندی برای آنها پیش نیاید.

دکتر خوب برای برداشتن خال صورت در تهران

دکتر خوب برای برداشتن خال صورت در تهران همیشه کمیاب بوده است اما راه های مختلفی وجود دارد که این سایت به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید خال هایی که در بدن شما وجود دارد را به طور کامل بردارید. دکتر ماهری که عملیات برداشتن خال را به خوبی انجام می دهد، باید با دقت و با ظرافت بالایی کار خود را انجام دهد تا مبادا آسیبی به شما وارد کند. از آنجایی که دو دستگی در خال ها وجود دارد برای از بین بردن آنها به صبر زیادی نیاز است. اگر دکتر متخصص زمان کافی برای شنیدن حرف های بیمار اختصاص دهد، به عنوان دکتر خوب شناخته خواهد شد.دکتر خوب با شنیدن صحبت های مراجعین و دریافت اطلاعات لازم از بیمار، می تواند روش مناسب را به بیمار را ارائه کرده و اقدام به سوزاندن خال در بدن بیمار کند.

مرکز برداشتن خال در تهران

مرکز برداشتن خال در تهران با کادر فنی بسیار مجرب و بهترین متخصصان پوست مجرب در کنار هم گرد آمده اند تا به کمک آنها کنترل زیبایی و سلامت پوست خود را در دست گرفت. در مرکز برداشتن خال با مشاوره گرفتن و گفتگو دو طرفه با پزشک متخصص، مشکلات می گردد. اصولا سوالاتی که مخاطبان در مرکز خال تهران می پرسند به این شرح است که: آیا برداشتن خال عوارض جدی دارد؟ در جواب این پاسخ باید گفت که عملا با حذف خال هیچ گونه مشکلی برای شما به وجود نمی آید زیرا حذف خال با لیزر، خال را از ریشه می سوازند و هیچ آثاری از خال بر روی پوست شما نخواهد ماند. با لیزر کردن، امکان عود خال به 5% می رسد و بسته به میزان ریشه خال متفاوت است اما به صورت طبیعی با حذف خال از طریق لیزر عمق ریشه سوزانده می شود.

برداشت خال در تهران

 به نوع خال بستگی دارد اما برای برداشتن خال صورت باید حتما با یک پزشک متخصص در امور زیبایی مشورت کنید تا پزشک شما را به بهترین راه ممکن راهنمایی کند. نکته بسیار مهم این است که بعضی از خال ها را نمی توان به سادگی از بین برد زیرا این خال ها حساس هستند. برای اینکه به مشکل بر نخورید باید با دکتر مربوطه صحبت کنید. خال ها انواع مختلف دارند که باید از نظر نوع، جنس و دیگر عوامل مورد بررسی قرار بگیرند تا در آینده موجب بروز مشکل نشوند. روش های متفاوتی برای برداشتن خال وجود دارد که نمونه های آن به نام های لایه برداری، درم ابریژن و لیزر است که باعث کم رنگ تر شدن خال می شوند. عموما روش لیزر بیشترین استفاده را دارد. گاهی لازم است برای خال های بزرگتر و گوشتی از عمل سرپایی استفاده کرد.

خال برداری در تهران

در مراکز پزشکی و بیمارستانی انجام می شود. این امر که کمی حساس است باید زیر نظر پزشک انجام شود زیرا اگر زیر نظر یک متخصص انجام نشود احتمال دارد که به خودتان آسیب برسانید. انواع خال که به آن اشاره داریم به دو نوع خال‎ مادرزادی یا اکتسابی تقسیم می شوند. اغلب خال‎ها، لکه‎ های بی رنگ و یا تیره بی ‎ضرری هستند و دیده شده در هر سنی در قسمت های مختلفی از بدن ظاهر می شود. خال‎ها درنگ‎ها، شکل‎ها و اندازه های متفاوت بوده که شرایط محیطی بر روی رشد آن ها با توجه به شرایط بدنی شما تاثیر می گذراد. در شرایط خاص، خال باید توسط یک متخصص پوست مورد بررسی قرار گیرد تا مشخص شود آیا خال احتیاج به سوزانده شدن دارد یا نباید حذف کرد. خال برداری تهران در مراکز معتبر توسط متخصص پوست انجام می‌شود.

خالبرداری در تهران

این روزها بسیار فراوان شده و عموما افرادی که خال روی صورت دارند برای خال برداری به این مراکز مراجعه می کنند. عمدتا افراد زیادی برای لیزر خال روی صورت اقدام می کنند تا بتوانند زیبایی را به ظاهر خود بازگردانند. برخی از خال ها بر روی صورت زیبا نبوده و اعتماد به نفس افراد را از بین می برد. عموما خانوم ها برای لیزر خال اقدام می کنند، در برخی مواقع با وجود خال‎ گوشتی روی صورت که در کف سر یا بین ریش دیده می شود ممکن است شما را مورد آزار قرار دهد که به این خاطر با مراجعه به مرکز خالبرداری تهران اقدام به سوزاندن خال می کنید. بنابراین بهتر است این خال ‎ها برداشته شوند تا فرد احساس زیبایی و راحتی داشته باشد.

هزینه برداشتن خال صورت در تهران

هزینه برداشتن خال صورت در تهران متفاوت است و به نوع خال بستگی دارد. اما قبل از هرگونه هزینه برای سوزاندن و لیزر خال باید اطلاعات کافی از نوع خال داشت. گاهی اوقات دیده شده است که هنگام حذف خال بعد از گذشت مدت زمانی، دوباره در اطراف خال اول، خال دیگری نمایان شده است که این به دلیل عدم شناسایی درست نوع خال است. روش های از بین بردن خال مسطح و خال غیر هم سطح و گوشتی با یکدیگر متفاوت است. مثلا برای خال های مسطح بهترین حالت لیزر و سوزاندن است که آن خال به طول کامل از بین می رود و با هزینه های نه چندان زیاد می توان آن ها را سوزاند. اشناسایی و انتخاب بهترین روش به نظر و تشخیص پزشک برای افراد مختلف می تواند متفاوت باشد.

قیمت برداشتن خال صورت

قیمت برداشتن خال صورت که این روزها دغدغه بسیاری از افرادی است که به کلینیک های زیبایی مراجعه می کنند، می تواند در مراکز مختلف متغیر باشد. خال صورت یکی ازمعضلاتی است که خیلی از مردم با آن سرو کله می زنند و برای اینکه زیبایی پوست خود را حفظ کنند همیشه به دنبال یک متخصص خوب برای از بین بردن خال روی صورت خود هستند. با مراجعه به یک متخصص ، پس از بررسی و تشخیص نوع خال روی صورت، قیمت برداشتن خال صورت و خدماتی که باید انجام شود مشخص خواهد شد. خال صورت ضایعه خوش خیمی است که گاهی مواقع ارثی بوده و در سنین نوجوانی رشد و بزرگتر می شود و با چند جلسه لیزر می توانید آن را سوزانده و به طور قطعی درمان کنید.

قیمت برداشتن خال در تهران

قیمت برداشتن خال در تهران به نوع خال بستگی دارد. در بیشتر موارد خال هایی که سطحی هستند قیمت کمتری نسبت به خال های برجسته دارند، اما قیمت برداشتن خال اگر بخواهید با استفاده از لیزر باشد و سریع این عمل رخ دهد بستگی به پزشک شما دارد که نرخ های او به چه صورت است. تمامی این هزینه ها بسته به دستگاه های موجود در کلینیک خال تهران و اندازه خال و عمق و تعداد خال هایی که می ‌خواهید بردارید، متغیر است. همیشه در نظر داشته باشید که برای برداشتن خال گاهی اوقات به چند جلسه نیازمند است تا طول درمان شما به پایان برسد. قبل از اینکه اقدام به برداشتن خال‌ کنید باید نوع خال توسط پزشک تشخیص داده شود تا بنا به نوع آن، تعداد جلسات مورد نیاز درمانی را اعلام کند.

قیمت لیزر خال در تهران

قیمت لیزر خال در تهران متغیر است و براساس پزشک و تعداد جلساتی که برای شما در نظر گرفته می شود، قیمت آن مشخص شود. خال ها انواع مختلفی دارد که از جمله آنها می توان به خال‎ مادرزادی، خال‎ گوشتی، خال چربی اشاره کرد که روش‌های مختلفی برای برداشتن خال وجود دارد که یکی از این روش ها لیزر خال است. که بسیارکاربردی است و قیمت لیزر خال بسیار به صرفه می باشد. درحذف خال‎ رنگی از طریق لیزر، خال حذف می شود. این خال ها در معرض نور خورشید، بیشتر دیده می ‎شوند به همین دلیل برای حذف آن ها از لیزر استفاده می کنند. قیمت لیزرخال در شهرهای مختلف متغیر است اما در تهران با توجه به پیشرفته بودن دستگاه های لیزر در مطب ها، قیمت بر اساس چند فاکتور از جمله سایز و تعداد و نوع خال و پزشکی که لیزرمی کند محاسبه می شود.

کلینیک برداشتن خال در تهران

کلینیک برداشتن خال در تهران با تیمی بسیار قدرتمند آماده خدمات رسانی به همشهری های تهرانی هستند، با مراجعه به کلینیک زیبایی پوست از مشاورین ما ،سوالات خودتان را بپرسید و با پزشکان ما در ارتباط باشید. افرادی هستند که روی پوست آنها خال هایی وجود دارد که زیبایی پوست آنها را تحت تاثیر قرار داده است. مشاورین زیبایی در خدمت شما هستند تا به شما کمک کنند تا بتوانید پوست خودتان را با روش های مختلف از ضایعه خال حذف کنید. برداشتن خال در بین جوانان بسیار مرسوم تر است که بیشترین مراجعه به کلینیک را برای برداشتن خال دارند. سوال همیشگی در ذهن آن ها این است که آیا برداشتن خال با درد همراه است؟ متخصصان می گویند اگر خال شما سطحی و کوچک است با استفاده از لیزر بدون درد می تواند برای حذف خال اقدام کند.

دکتر مهدی سبکتکین بهترین متخصص زیبایی پوست و مو

 دکتر مهدی سبکتکین متخصص و جراح پوست و مو و زیبایی و لیزرهای تخصصی.

مدرس کمپانی سینکلر امریکا در خاور میانه جهت اموزش متخصصین در زمینه تزریق ژلهای تخصصی.

مدرس خاورمیانه ای نخ های امریکایی سیلوءت امریکا.

مدرس تزریق ژلهای تخصصی در کمپانی مرز آلمان در زمینه تزریق سه بعدی.

ایشان جزو انجمن متخصصین پوست و مو و زیبایی اروپا و امریکا می باشند.

ضمنا دوره های تکمیلی کاشت مو و لیزر و داروهای گیاهی درماتولوژیک را در کشورهای آلمان، استرالیا، اسپانیا، سوئد، ایتالیا و فرانسه به انجام رسانده اند.

آشنایی بیشتر با دکتر 

دکتر مهدی سبکتکین

بورد تخصصی پوست، لیزر و زیبایی

جهت اطلاع از آدرس و ساعات کاری به بخش تماس سایت مراجعه نمایید:

مراجعه کنندگان محترم: لطفا سوالات خود را از دکتر مهدی سبکتکین در بخش پرسش و پاسخ ارسال نمایید. تمامی تلاش ما این است در اسرع وقت سوالات شما عزیزان پاسخ داده شود

این پست دارای 24 نظر است

 1. سلام جناب دکتر.وقتتون بخیر. من ی خال کنار بینیم دارم که بزرگه تقریبا ولی الان حس میکنم مرتب خالهای کوچیک روی صورتم بوجود میاد ممکنه بخاطر اون خال بزرگ این خالهای کوچیک بوجود اومدن… چطوری نوبت بگیرم ازتون توروخدا راهنمایی کنین

  1. پاسخ دکتر مهدی سبکتکین متخصص پوست و مو تهران:
   سلام علت خال سایر خالها نیست بعبارتی خال مادر ندارد بتصور غلط و عمومی .
   روشهای نوبت گیری اینترنتی در سایت هست در خدمت هستم.

 2. سلام آقای دکتر من یک خال داخل سرم دارم اگه اون رو لیزر کنم موهای همون جا دیگه رشد نمیکند

 3. سلام بیمه تکمیلی هزینه برداشتن خال را می دهد؟

  1. با سلام از بیمه تکمیلی خودتان سوال بفرمایید

 4. سلام اقای دکتر من ی خال کوچیک کنار چشمم دارم خیلی به چشم نزدیک نیس میخواستم بدونم هزینه برداشتش چقدر میشه

 5. سلام آقای دکتر وقتتون بخیر
  من تا الان هر ۱۰سالی خالهای صورتم را سوزاندم اما بعد از ۱۰ سال هر دفعه صورتم جاهای دیگر خال میزنه وپر از کک و مک شد آیا میشه طوری برداشت که دیگه خال وکک و مک درنیادو میشه بفرمائید هزینه برداشت خال وکک و مک چند میشه ممنونم

 6. سلام من تهران نیستم ولی میخوام خالم رو تهران بردارم شمارو معرفی کردن من ارثی خالهای زیادی داشتم همه رو توی شهرک توسط پزشک عمومی سوزوندم همه سطحی بودن ولی موهای روی آن هنوز داره میاد ومتاسفانه جای خالها برجسته شدن یعنی خالها نیومدن ولی موهاشون میاد انگار نه انگارحالا من روی خط فکم زیر گوشم یه خال بزرگ دارم اندازه نخود اونم روش موهست واویزون شده خواستم نمیدونم خطرناکه یانه لطفا کمکم کنید راهنمایی کنید از کدوم دسته خال هست همش بیرون پوسته دنبال یه دکتر خوبم من راهم دوره اگه بخوام بیام تهران باید برش دارم کدوم روش بهتره آیا خالم خطرناکه

  1. پاسخ دکتر مهدی سبکتکین متخصص پوست تهران :
   با سلام لطفا در واتس آپ مطب همین متنی که نوشتین بهمراه عکس ارسال کنید
   09923380025

 7. مدت از بین رفتن جایش که لیزر می کنید چقدر است؟

 8. سلام دکتر من حدودا ۳ ماه پیش خال بالای لبم نزدیک به بینی رو برداشتم با لیزر که دکترم گفتن باید دو جلسه ای انجام بشه و بعد از یکماهو نیم نیاز به ترمیم هست و بعد از یکماهو نیم حدودا ترمیم کردم الان ۳ هفته از ترمیم میگذره و هیچ تغییری نکرده و برامدگی داره رنگش هم صورتی تیره هست خیلی نگرانم که بمونه همینطور لطفا راهنماییم کنید.

 9. سلام ببخشید من دوتا خال گوشتی دارم کنار لبم یه بار برام سوزوندن بعد چند وقت دوباره دراومدن الان برجسته تو صورتم فقط سیاهی خالم رفته بهم گفتن باید جراحی بشه شما انجام میدین اگه انجام بدین هزینه اش چقدره

 10. سلام اقای دکتر
  من یه خال روی صورتم بود پیش یه دکتر دیگ رفتم با لیزر سوزوند
  الان بعد از چند ماه جاش برامده شده میشه راهنمایی کنید راه حلی داره یا نه؟؟؟

 11. سلام من یک خال مادرزادی روی صورتم دارم که روش موهای ضخیمی میزنه رنگش مشکیه ویکمی برجسته وگوشتی وکمتراز۵میل خیلی نگرانم واسه دراوردنش که جاش نمونه آیامیشه بالیزربرش داشت که جاش نمونه

 12. سلام روی صورتم یه جوش ریز بود رفتم لیزر کردم جاش سوراخ شده دوسال مونده توی صورتم چیکار کنم راهی هست؟

دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو

تمام حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به دکتر مهدی سبکتیکن می باشد

طراحی ، بهینه سازی سایت و سئو اصفهان توسط دیجیتال مارکتینگ کلینیک24