بررسی و معرفی لیزر لیپولیز

بررسی و معرفی لیزر لیپولیز

بررسی و معرفی لیزر لیپولیز

لیزر لیپولیز برای افرادی که بین 18 تا 65 سال سن دارند. مناسب می باشد. اکثر کسانی به این روش روی می آورند که بین 40 تا 60 سال سن دارند که این باعث می شود بعد از جراحی بینی، لیزر لیپولیز به پر استفاده ترین جراحی پلاستیک تبدیل گردد. در ادامه این مطلب از سایت دکتر مهدی سبکتکین متخصص لیزر جای جوش و لک در تهران به بررسی و معرفی لیزر لیپولیز می پردازیم.

از دلایل محبوبیت این لیزر می توان به کاهش درد و احتمال پیچ خوردگی زانو و کمر اشاره کرد. این مزیت به خاطر کاهش وزن بعد از استفاده از لیزر لیپولیز تلقی می شود. البته در افراد بالای 60 سال نیز می توان این کار را انجام داد به شرطی که مشکلات قلبی و عروقی و جسمی نداشته باشند. لیزر لیپولیز را می توان به عنوان یکی از روش های مدرن و نوین برداشتن چربی زیر پوست به حساب آورد که به طور معمول در یک جلسه برای از بین بردن چاقی موضعی مورد استفاده قرار می گیرد و سپس بدن را با توجه به اصول زیبایی پیکرتراشی می کند.

صفحه اینستاگرام دکتر مهدی سبکتکین لیزر جای جوش و لک در تهران

این روش در سال 2006 توسط FDA تأیید شد و در طول سال ها تکامل یافته است و اکنون به عنوان یک روش ایمن تر و تاثیرگذارتر پذیرفته شده است. در لیپولیز از دست رفتن گرما احتمال کمتری دارد. مثلا از عوامل برتری می توان به این نکته اشاره کرد که در لیپولیز از دست رفتن گرما احتمال کمتری دارد و بیشترین آسیبی که لیزر می تواند وارد کند. از 2 میلیمتر تجاوز نمی کند. در حالی که این عدد برای اولتراسونیک چند سانتیمتر برآورد می شود. پس از این که استفاده از این لیزر در سازمان (FDA) تأیید شد. این فناوری در این زمینه مدرن تر و جدیدتر شده و امروزه طول موج های گوناگون لیزری در این زمینه به کار گرفته می شود .

معیارهای مناسب برای انجام لیزر لیپولیز | لیزر جای جوش و لک

کاربردهای لیزر لیپولیز

لیزرهای دیود پالسی NM980 و NM1064 همچنین لیزر Nd: YAG NM1444 در این مورد از سایرین پیشی گرفته و در ساله ای 2008 و 2009 تأیید FDA را دریافت کرده است.در بیشتر مراکز، هر دوی این دستگاه ها برای لیپولیز هوشمند مورد استفاده قرار می گیرند تا تنها لایه چربی زیر جلدی را به صورت انتخابی مورد هدف قرار دهند و شریان ها، اعصاب و پوست ناحیه تحت تأثیر کمتری قرار می گیرند. این تأثیر انتخابی بر روی بافت به دلیل نوعی روش بهبود لیپولیز به نام فناوری کروموفور است که بیشترین جذب و تأثیر را بر روی بافت چربی زرد دارد. این فناوری بهبود یافته. لیزر لیپولیز هوشمند نامیده می شود که به طرز ماهرانه ای عوارض را کاهش می دهد.

لیزر لیپولیز می تواند در نواحی مختلف بدن از جمله بازوها، چانه، پشت، پهلوها، شکم، ران ها و قفسه سینه مردان (ژنیکوماستی) انجام شود. البته برخی از چاقی های شکمی در واقع مربوط به تجمع چربی در احشای داخل شکم است که به چاقی عمیق نیز شناخته می شود.

لازم به ذکر است که این چربی ها با ابدومینوپلاستی، لیپو ساکشن و لیپولیز قابل رفع نیست. به عبارت دیگر، ناحیه شکمی که این روش ها روی آن کار می کنند، دیواره شکم و چربی موجود در آن است.


مطالب پیشنهادی برای مطالعه:

روش های انجام لیپوساکشن

تشخیص علل و علائم غده چربی لیپوما

آشنایی با لیزر موهای زائد

دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو

تمام حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به دکتر مهدی سبکتیکن می باشد

طراحی ، بهینه سازی سایت و سئو اصفهان توسط دیجیتال مارکتینگ کلینیک24