۰۹۹۲۳۳۸۰۰۲۵ - ۰۳۱۳۱۳۱۴۴۰۸ روزهای یکشنبه و سه شنبه 9 صبح تا 1 ظهر - روزهای شنبه ، دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 3 بعدازظهر تا 8 شب
تزریق بوتاکس برای لیفت ابرو

تزریق بوتاکس برای لیفت ابرو

تزریق بوتاکس برای لیفت ابرو چیست؟

تزریق بوتاکس برای لیفت ابرو : یکی از نواحی بدن که بیشترین تقاضا برای جوان سازی در مورد آن است، ابرو های افتاده رو به پایین می‌باشد که تاثیر منفی در زیبایی و شادابی چهره شما دارد. تکرار حرکاتی مثل بالا بردن ابروها که باعث ایجاد خطوط افقی و اخم کردن که باعث ایجاد خطوط عمودی روی پیشانی می‌شود، پس از مدتی چین و چروک و خط اخم ماندگاری را روی صورت ایجاد می‌کند.

باید بگوییم تزریق بوتاکس برای لیفت ابروها یکی از سریع‌ترین روش‌ها می‌باشد که از طریق تزریق مواد بوتاکس دارای مجوز یا همان سم بوتولینوم نوع A انجام می‌شود. در تزریق بوتاکس با فلج کردن عضلات بخشی از پیشانی و صورت، خط اخم بین ابروهای شما از بین می‌رود و ابروها نیز به سمت بالا کشیده می‌شود. با استفاده از تزریق بوتاکس می‌توان کمی ابروها را بالا برد. برای لیفت افتادگی‌های شدید باید از دیگر روش‌ها مانند لیفت با اندوتاین یا لیفت آندوسکوپیک استفاده کرد.

بهترین متخصص پوست و مو اصفهان | تزریق بوتاکس برای لیفت ابرو

تزریق بوتاکس چگونه عمل می‌کند؟

تزریق بوتاکس بر اساس آرام کردن عضلات بین ابروها عمل می‌کند. این کار به عضلات پیشانی و صورت اجازه می‌دهد تا ماهیچه‌های آرام شده‌ی بین ابروها را بالا بکشند. در نتیجه ابروها نیز بالا کشیده می‌شوند و این موضوع موجب نمایان شدن بیشتر چشم‌ها می‌شود. دیگر تزریقات بوتاکس را می‌توان در انتهای ابروها انجام داد تا در شل شدن عضلات ابرو اثرگذار باشد. این کار به عضلات پیشانی هم کمک می‌کند تا این نواحی را بالا بکشد.

میزان لیفت ابروها از طریق تزریق بوتاکس در هر فرد منحصر به خود او خواهد بود. همچنین به عواملی مانند سن و جنس عضلات فعال شده‌ای که در حال بالا کشیدن عضلات آرام شده هستند، بستگی دارد. تزریق بوتاکس یکی از آسان‌ترین روش‌ها برای از بین بردن چین و چروک‌های خط اخم گلابلا یا همان خطوط اخم سر سخت افراد می‌باشد.

اگر از جراحی و روش های دیگر بالا کشیدن ابرو که با برش زدن و برداشتن بخشی از پوست صورت همراه است، می‌ترسید، ما به شما تزریق بوتاکس را پیشنهاد می‌کنیم.


دکتر مهدی سبکتکین

بهترین متخصص پوست و مو اصفهان

جهت مشاهده پیج اینستاگرام دکتر مهدی سبکتکین متخصص پوست و مو اصفهان کلیک کنید.


مطالب پیشنهادی :

روش های جوانسازی پوست

تزریق فیلر و ژل

تزریق چربی چیست ؟

بوتاکس گودی زیر چشم

چه عواملی باعث افتادگی پوست می‌شود؟

کاهش منافذ باز پوست

دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو

تمام حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به دکتر مهدی سبکتیکن می باشد

طراحی ، بهینه سازی سایت و سئو اصفهان توسط دیجیتال مارکتینگ کلینیک24