02126710940 - 09107600559 شنبه تا چهارشنبه- صبح ها از ساعت 9 تا 13- عصرها از ساعت 15:30 تا 20- روزهای فعالیت واحد تغذیه : شنبه تا دوشنبه صبح و عصر
جوانسازی پوست

جوانسازی پوست

جوانسازی و زیباسازی پوست صورت

خوشبختانه با پیشرفت تکنولوژی، غلبه بر نشانه‌های پیری امکان‌پذیر است، صرف‌نظر از اینکه علت آن نور خورشید، استرس و یا مسائل دیگر باشد. پوست شما هر مشکلی داشته باشد، از لک صورت، پیری، چین و چروک و خطوط پا کلاغی گرفته تا خال، لکه‌های ناهموار و اسکار، ما راه حلی برای کمک به بهبود ظاهر و افزایش اعتماد به نفس شما ارائه می‌دهیم.

تزریق بوتاکس

این تکنیک درمانی ضد پیری، یک راه سریع و راحت برای جوان سازی پوست صورت و صاف کردن خطوط روی پیشانی و اطراف چشم و دهان بدون نیاز به عمل جراحی است.

بوتاکس از دارویی به نام سم بوتولینوم ساخته شده است. بوتاکس موجب شل شدن عضلات و جلوگیری از تشکیل خطوط و چین و چروک صورت می‌گردد. در این روش، ما تنها عضلات کوچک و خاصی را که مسئول خطوط و چین و چروک ناخواسته هستند، مورد هدف قرار می‌دهیم. به این ترتیب، عضلات مسئول حالات چهره عادی شما دست‌نخورده باقی خواهد ماند. اگر این عمل به درستی و توسط یک پزشک مجرب انجام شود، می‌تواند موجب صاف و نرم کردن پوست و احیای پوست جوان و شاداب شما گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو

تمام حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به دکتر مهدی سبکتیکن می باشد

طراحی ، بهینه سازی سایت و سئو اصفهان توسط دیجیتال مارکتینگ کلینیک24