درمان تخصصی و قطعی جای جوش و منافذ باز پوست

درمان تخصصی و قطعی جای جوش و منافذ باز پوست

درمان تخصصی و قطعی جای جوش و منافذ باز پوست با روش دکتر سبکتکین

 

نتیجه درمان جای جوشهای عمیق مراجعه کننده چهار ماه بعد از لیزر(در این روش بهبود پوست تا یکسال بعد درمان ادامه دارد) نشان دهنده بهبود بالای هفتاد درصد بطور دائمی در اکثر اسکارهای این مراجعه کننده است عزیزانی که مشکل جای جوش، منافذ باز، اسکار یا لک درمان نشده دارند و واقعا به دنبال درمان هستند باید توجه نمایند که درمان به روش تخصصی دکتر سبکتکین نیاز به صبر فراوان دارد.

این روش مراقبت بعد لیزر زیادی نیاز دارد، پیگیری و ادامه درمان بعد لیزر نیاز دارد، اما بهبود بسیار چشمگیر و رهایی دایمی از مشکل اسکار و لک هم دارد که برای شخصی که واقعا برای درمان خود مصر باشد و آقای دکتر هم شرایط پوست ایشان را برای درمان تایید کند مفید است.

صفحه اینستاگرام دکتر مهدی سبکتکین لیزر جای جوش و لک در تهران

جوش های پس از لیزر ناشی از التهابات پوستی هستند. و معمولا هفت تا ده روز بعد از بین می روند و جای آنها نیز روی پوست باقی نمی ماند. در واقع جوش های روی پوست از ضایعات رایج استفاده از لیزر نیست و علت اصلی ایجاد جوش در بیشتر بیماران عدم رعایت اصول بهداشتی و توصیه های پزشک متخصص است.

اگر جوش های صورت و بدن شما پس از لیزر، غیر طبیعی و شدید است، توصیه می شود. به پزشک متخصص خود مراجعه کنید تا داروها و پماد های ضد التهاب و ضد آکنه را برایتان تجویز کند. به این ترتیب جوش ها زودتر از بین می روند و احتمال این که آثار آن ها روی پوست باقی بماند. کاهش می یابد. از خود درمانی، درمان های خانگی و توصیه ی افراد غیر متخصص اجتناب کنید. چون بیشتر این خود درمانی ها نه تنها جای جوش ها را درمان نمی کنند. بلکه آن ها را تشدید می‌کند. به جز دستورات پزشک متخصص خود هیچ اقدام دیگری انجام ندهید.

 

 


مطالب پیشنهادی برای مطالعه:

اسکار آکنه یا جای جوش چیست و انواع آن

انواع روشهای درمان اسکار آکنه و منافذ باز پوست

رضایت مراجعه کننده از درمان جای جوش صورت

دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو

تمام حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به دکتر مهدی سبکتیکن می باشد

طراحی ، بهینه سازی سایت و سئو اصفهان توسط دیجیتال مارکتینگ کلینیک24