دوام لیفت ابرو با بوتاکس چقدر است؟

دوام لیفت ابرو با بوتاکس چقدر است؟

دوام لیفت ابرو با بوتاکس چقدر است؟

دوام لیفت ابرو با بوتاکس : بوتاکس یک روش سریع، ارزان، راحت و بدون نیاز به جراحی برای لیفت ابرو می‌باشد. اما بدانید اگر به دنبال لیفت دائمی ابرو هستید تزریق بوتاکس انتخاب مناسبی برای شما نیست. چرا که بوتاکس یک درمان موقت برای لیفت ابروها می‌باشد. پس به شما پیشنهاد می‌دهیم در صورتیکه از عمل‌های جراحی می‌ترسید و یا نمی‌خواهید بصورت دائمی از لیفت ابرو بهره ببرید از تزریق بوتاکس استفاده کنید در غیر این صورت روش‌های دیگر را مورد بررسی قرار دهید.

طبق تحقیقی که در آکادمی پوست آمریکا (AAD) انجام شده ماندگاری بوتاکس ابرو معمولا بین ۳ الی ۴ ماه و در برخی افراد تا ۶ ماه متغییر است. نتایج لیفت ابرو با تزریق بوتاکس را چند روز بعد از تزریق مشاهده می‌نمایید. برای مشاهده نتیجه نهایی باید ۱۴ روز به خود زمان دهید. اما پزشک شما پس از معاینه نتیجه را بررسی کرده و تشخیص نهایی را جهت تزریق‌های مجدد به شما اعلام می‌کند. در صورتیکه می‌خواهید نتایج را حفظ کنید هر چند ماه یک بار به متخصص خود جهت تزریق دوباره بوتاکس مراجعه کنید.

بهترین متخصص پوست و مو تهران | دوام لیفت ابرو با بوتاکس

لیفت دائمی ابرو

اگر می‌خواهید لیفت دائمی ابرو را تجربه کنید و یا خطوط و افتادگی‌های شدید دارید روش‌های جراحی اندوسکوپیک و همینطور اندوتاین را به شما پیشنهاد می‌کنیم. تزریق بوتاکس ابرو یک روش کم خطر، آسان و کم هزینه برای از بین بردن خطوط بین ابرو و لیفت ابرو می‌باشد. می‌توانید تزریق بوتاکس را برا بالا بردن ابروها با درمان‌های دیگر مانند بلفاروپلاستی همراه کنید و نتیجه بهتری را شاهد باشید. در نهایت اگر به دنبال لیفت دائمی ابروهای خود هستید با پزشک‌تان درباره درمان‌های دیگر مشورت کنید. زیرا تزریق بوتاکس لیفت ابرو یک درمان دائمی برای بالا بردن و از بین بردن خطوط ابرو نسیت.


دکتر مهدی سبکتکین

بهترین متخصص پوست و مو تهران

جهت مشاهده پیج اینستاگرام دکتر مهدی سبکتکین متخصص پوست و مو تهران کلیک کنید.


مطالب پیشنهادی :

روش های جوانسازی پوست

تزریق فیلر و ژل

تزریق چربی چیست ؟

تزریق بوتاکس برای لیفت ابرو

روشهای تخصصی درمان منافذ صورت

کاندید مناسب برای تزریق بوتاکس ابرو

دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو

تمام حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به دکتر مهدی سبکتیکن می باشد

طراحی ، بهینه سازی سایت و سئو اصفهان توسط دیجیتال مارکتینگ کلینیک24