راهکارهای درمانی برای پوست مردان

راهکارهای درمانی برای پوست مردان

راهکارهای درمانی برای پوست مردان

آیا مردان به دنبال راهکارهای درمانی برای پوست هستند؟

به طور کلی، زیبایی ظاهری می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند منجر به افزایش اعتماد به نفس در بسیاری از افراد شود. بر همین اساس در مردان بالای ۵۰ سال، این وضعیت تا حدودی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند جدی تر و نگران کننده تر باشد. امروزه بیش از هر زمان دیگری، مردان به دنبال راهکارهایی برای جوانسازی کردن پوست خود هستند. این در حالی است که رعایت رژیم غذایی مناسب و ورزش منظم می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند تاثیری در روند جوانسازی مردان داشته باشد، اما برخی روش های پزشکی غیرجراحی هم ممکن است در ایجاد زیبایی ظاهری موثر باشند.

درصد مردانی که مایل به جراحی زیبایی هستند، افزایش پیدا کرده است. اما برخلاف بسیاری از زنان که به دنبال درمان‌هایی هستند که به آنها کمک می‌کند تا حد امکان جوان به نظر برسند، مردان معمولاً به دنبال ظاهری مناسب و احیاء پوست خود هستند.

 

صفحه اینستاگرام دکتر مهدی سبکتکین، لیزر جای جوش در تهران

پوست مردان به طور معمول چربی بیشتری نسبت به پوست زنانه تولید می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. برهمین اساس، مردان نسبت به زنان بیشتر در معرض ابتلا به آکنه قرار دارند. علاوه بر آن، مردان ممکن است پوست ضخیم تر، سفت تر و منافذ بزرگتری داشته باشند. یک نکته در مورد روش های جوانسازی صورت که بسیاری از مردم آنرا فراموش می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند این است که روش های جوانسازی پوست می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانند به همان اندازه که برای زنان مفید است برای مردان هم موثر باشند. بر اساس گزارش انجمن جراحان پلاستیک آمریکا (ASPS)، مردان معمولاً بیش از ده درصد از تمام عمل های جراحی پلاستیک زیبایی را تشکیل می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهند.

طبق گزارش انجمن جراحان پلاستیک آمریکا، بیش از ۱ میلیون مرد در سال ۲۰۰۵ به دنبال درمان های پوستی بودند. تنها در بین سال های ۲۰۰۰ و ۲۰۰۵، استفاده از روش های کم تهاجمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌۴۴ درصد افزایش داشته است.


مطالب پیشنهادی:

راهکارهای درمانی برای پوست مردان (قسمت اول)

دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو

تمام حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به دکتر مهدی سبکتیکن می باشد

طراحی ، بهینه سازی سایت و سئو اصفهان توسط دیجیتال مارکتینگ کلینیک24