لیزر جای جوش و لک صورت – نتایج فوق العاده درمان به روش دکتر سبکتکین

لیزر جای جوش و لک صورت – نتایج فوق العاده درمان به روش دکتر سبکتکین

لیزر جای جوش و لک صورت – نتایج فوق العاده درمان به روش دکتر سبکتکین

در این نوشته از سایت دکتر مهدی سبکتکین متخصص لیزر جای جوش و لک در تهران ویدئو لیزر جای جوش و لک صورت – نتایج فوق العاده درمان به روش دکتر سبکتکین را مشاهده خواهیم کرد. تصاویر قبل و سه ماه بعد درمان مراجعه کننده با اسکار و جای جوشهای بسیار عمیق که کاملا از درمان ناامید بود فقط با یکجلسه لیزر به روش تخصصی دکتر سبکتکین، بهبود بالای هشتاد درصد بطور دائمی را طی این دوره سه ماهه نشان میدهد.

پوستی که نسبت به قبل شاید بیست سال جوانتر به نظر می رسد. این مراجعه کننده محترم بیش از پانزده سال درمانهای مختلف از جمله بیست جلسه لیزر فرکشنال به روشهای متداول و چند جلسه سابسیژن، میکرونیدلینگ و…. انجام داده بود و نه تنها بهبودی در شرایط پوست ایشان ایجاد نشده بود، بلکه بعلت تعداد بالای لیزر های انجام شده نامناسب کل سطح پوست دارای لک و افتادگی شدید شده بود، که خوشبختانه با درمانی که سه ماه پیش برای ایشان انجام شد علاوه بر درمان و حذف اسکارها، لک صورت ایشان هم درمان و پوست روشنتر و شفافتر بدست آمده و همچنین در صورت لیفت بسیار عالی به همراه جوانسازی مشاهده میشود.

️بهبود ناشی از لیزر شش ماه تا یکسال بعد لیزر ادامه دارد و این تصاویر ابتدای مسیر پروسه ترمیم و بهبود است لازم به ذکر است تصاویر در ماههایی که درمان بطور کامل تکمیل نشده است قرار داده شده است، و سعی بر آن شده تا تصاویر واضح از فاصله نزدیک به همراه فیلم با فوکوس مناسب قرار داده شود تا عزیزان کیفیت درمان را بوضوح مشاهده کنند. عزیزانی که مشکل اسکار یا لک درمان نشده دارند و واقعا به دنبال درمان هستند باید توجه نمایند که درمان به روش تخصصی دکتر سبکتکین نیاز به صبر فراوان دارد، اما بهبود بسیار چشمگیر و رهایی دایمی از مشکل اسکار و لک هم دارد که برای شخصی که واقعا برای درمان خود مصر باشد و آقای دکتر هم شرایط پوست ایشان را برای درمان تایید کند مفید است.

 

خدمات قابل ارائه توسط دکتر مهدی سبکتکین:

دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو

تمام حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به دکتر مهدی سبکتیکن می باشد

طراحی ، بهینه سازی سایت و سئو اصفهان توسط دیجیتال مارکتینگ کلینیک24