۰۹۹۲۳۳۸۰۰۲۵ - ۰۳۱۳۱۳۱۴۴۰۸ روزهای یکشنبه و سه شنبه 9 صبح تا 1 ظهر - روزهای شنبه ، دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 3 بعدازظهر تا 8 شب
لیزر خال و کک و مک

لیزر خال و کک و مک

انجام لیزر خال و کک و مک با تجربه و تخصص بالا و دستگاه های پیشرفته لیزر

توسط جناب آقای دکتر مهدی سبکتکین متخصص پوست اصفهان با دانش و تجربه بالای آقای دکتر انجام می شود.

اگر قصد خلاص شدن از خال و کک و مک صورت خود شده اید و دیگر خسته تان کرده است و دنبال یک مرکز مناسب برای لیزر  می‌گردید پیشنهاد ما به شما برای انتخاب بهترین مطب لیزرموهای اصفهان:

دکتر مهدی سبکتکین

دارای بورد تخصصی

متخصص پوست اصفهان

ارائه انواع خدمات پوست ، مو ، زیبایی ، لیزر و لاغری

آشنایی بیشتر

دلیل به وجود آمدن کک و مک در صورت و بدن  وجود  نقص در برخی سلول‌های پوستی رنگدانه‌ای به نام ملانین است. کک و مک ممکن است ریشه در برخی ناراحتی‌های داخلی داشته باشد. اما به طور کلی قرار گرفتن در مقابل نور خورشید از دلایل اصلی ایجاد کک و مک می باشد و بهترین راه پیشگیری از کک و مک محافظت پوست در برابر نور خورشید با استفاده از کرم های ضد آفتاب است.

کک و مک ها لکه های دایره ای شکل با رنگی تیره تر نسبت به خود پوست می باشند. رنگ این لکه‌ها اغلب طیف رنگی زرد تا سیاه را شامل می‌شود. معمولاً درقسمت هایی از پوست که بیشتر در معرض نور آفتاب قرار مى‌گیرند، مثل صورت، پشت دست‌ها، ساعد، گردن و سینه به وجود مى‌آید.
درمان قطعی برای کک و مک‌ها وجود ندارد ولی می‌توان با ملاحظاتی خاص و به کار بردن راه‌حل‌هایی ویژه همچون درمان کک و مک با لیزر آن‌ها را تا حد زیادی کمرنگ تر کرد تا دیگر نخستین چیزی که روی پوست شما خودنمایی می‌کند کک و مک نباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو

تمام حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به دکتر مهدی سبکتیکن می باشد

طراحی ، بهینه سازی سایت و سئو اصفهان توسط دیجیتال مارکتینگ کلینیک24