مراقبت های بعد از فیلر لب 2

مراقبت های بعد از فیلر لب 2

مراقبت های بعد از فیلر لب 2

در این محتوا به ادامه ی روشهای مراقبت بعد از فیلر لب میپردازیم.

  • روی صورت خود نخوابید.

بعد از تزریق فیلر لب سعی کنید هنگام خواب یا استراحت، سرتان را کمی بالاتر از بدنتان قرار دهید تا تورم لب ها کاهش پیدا کند.
خوب است بدانید که با قرارگیری سر در یک زاویه بالاتر، جریان خون لب ها کاهش پیدا می کند و در نتیجه، تورم لب ها کمتر می شود.
همچنین پزشکان توصیه می کنند روی صورت خود نخوابید. چرا که این کار به لب ها فشار وارد کرده و تورم آن ها را افزایش می دهد. به این ترتیب سرعت بهبود زیباجو نیز کاهش پیدا می کند.

  • از آرایش کردن لب ها خودداری کنید.

تا ۲۴ ساعت بعد از تزریق فیلر، از آرایش کردن لب ها اجتناب کنید. همانطور که می دانید پس از تزریق فیلر لب، لب ها به مدت زمانی نیازمند هستند تا بهبود پیدا کنند.
به یاد داشته باشد که استفاده از لوازم آرایشی پس از تزریق فیلر، شدت عوارض را افزایش داده و سرعت بهبود شما را نیز کاهش خواهد داد. از این رو به مدت حداقل یک روز پس از تزریق فیلر لب، آرایش نکنید و به لب ها فرصت دهید تا به طور طبیعی بهبود پیدا کنند.

  • ماساژ لب بعد از تزریق فیلر

ماساژ لب ها بعد از تزریق فیلر می تواند یکی دیگر از دستورالعمل ها و مراقبت های بعد از فیلر لب باشد. در بیشتر موارد، ماساژ لب ها برای تسهیل جذب و بهبود توزیع ژل در ناحیه تزریق شده صورت می گیرد.
معمولاً پزشک متخصص زیبایی یا دستیار او، دستورالعمل های لازم مانند زمان و روش ماساژ را به شما توضیح خواهند داد. البته ممکن است برخی از پزشکان توصیه کنند که به هیچ عنوان ناحیه تحت درمان را ماساژ ندهید. در مراقبت بعد از فیلر لب مهم است که دستورالعمل ها و توصیه های پزشک معالج خود را به دقت انجام دهید.

مراقبت های بعد از فیلر لب 2 | لیزر جای جوش و لک در تهران لیزر جای جوش در تهرانصفحه اینستاگرام دکتر مهدی سبکتکین «لیزر جای جوش و لک در تهران-لیزر جای جوش در تهران» را دنبال نمایید.

خشکی لب ها بعد از تزریق فیلر

یکی از مهم ترین دغدغه ها و نگرانی های زیباجویان پس از تزریق فیلر، در خصوص خشک شدن لب ها پس از تزریق است.
بهتر است بدانید که این موضوع به برند و کیفیت ژل بستگی دارد. اگر از فیلرهای استاندارد و باکیفیت برندهای معتبر استفاده کنید به هیچ عنوان لب های شما پوسته پوسته و خشک نخواهند شد. اما در صورتی که با خشکی لب ها مواجه شدید می توانید از پالم لب یا پماد AD استفاده کنید.

 


مطالب پیشنهادی:

مراقبت های بعد از فیلر لب 1

بایدها و نباید های تزریق فیلر ( بخش اول )

دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو

تمام حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به دکتر مهدی سبکتیکن می باشد

طراحی ، بهینه سازی سایت و سئو اصفهان توسط دیجیتال مارکتینگ کلینیک24