هدف از انجام لیفت غیر جراحی بینی 1

هدف از انجام لیفت غیر جراحی بینی 1

هدف از انجام لیفت غیر جراحی بینی 1

رفع افتادگی بینی با تزریق ژل

اگر در فکر ایجاد تغییرات جزئی، با هزینه کم و بدون نیاز به جراحی در چهره خود هستید؛ شاید لیفت غیرجراحی بینی یکی از مناسب ترین گزینه ها باشد. بینی نقش بسزایی در ترکیب بندی صورت ایفا می‌کند؛ که این امر تا حدی به خاطر شکل آن و کمی هم به خاطر جایگاه مرکزی بینی در صورت است و انگار بینی مسئول نگه داشتن همه چیز کنار هم می‌باشد. به همین جهت ایجاد تغییرات کوچک در بینی، شاید بتواند در ظاهر شما تحولات بزرگی ایجاد کند.

در گذشته اِعمال هر تغییری در بینی بدون جراحی امکان پذیر نبود ولی امروزه، به سادگی با تزریق ژل، ظرف چند دقیقه می‌توان تغییراتی در بینی ایجاد کرد. در همین ابتدا باید بگوییم هر تغییری برای هر نوع و فرم بینی با روشهای غیرجراحی میسر نمی‌شود. گاهی تنها راه اصلاح فرم بینی جراحی است.

هدف از انجام لیفت غیر جراحی بینی

معمولا وقتی که به عمل جراحی بینی یا رینوپلاستی فکر می‌کنید، احتمالا فرایندی را در ذهن‌تان تصور می‌نمایید که کل بینی را تحت الشعاع قرار می‌دهد و فرم بینی را به کلی دست خوش تغییر می‌نماید. جراحی بینی تقریبا این قابلیت را دارد که بینی را به کلی تغییر دهد. ولی آیا همه خواهان تغییرات کلی در بینی هستند؟

صرفه نظر از افرادی که به دنبال تغییرات اساسی در بینی‌شان هستند، برخی دیگر نه به دنبال این تغییرات هستند و نه نیاز به آن دارند. پروسه جراحی و عوارض ناشی از آن هم دلیل بسیاری از افراد برای عدم تمایل به جراحی بینی است. در واقع می‌توان گفت؛ جراحی بینی برای تمامی افراد مناسب نیست. لیفت غیر جراحی بینی یکی از اقداماتی است که با ایجاد تغییرات کوچک در بینی، میتواند تحولات بزرگی در چهره ایجاد کند.

هدف از انجام لیفت غیر جراحی بینی 1 | لیزر جای جوش و لک در تهران
لیزر جای جوش در تهران

صفحه اینستاگرام دکتر مهدی سبکتکین(لیزر جای جوش و لک در تهران-لیزر جای جوش در تهران)

این عمل می‌تواند به اصلاح موارد زیر بپردازد:

  1. لیفت بینی بدون جراحی
  2. رفع افتادگی نوک بینی با تزریق ژل

افتادگی نوک بینی در بسیاری از افراد به دلایل ژنتیکی یا افزایش سن دیده می‌شود. در این حالت بینی بیش از حد نرمال به سمت پایین خمیده شده و فاصله نوک بینی تا دهان بسیار کم است. درموارد خفیف این نقص، تزریق ژل می‌تواند راهگشا باشد و با استفاده از این روش افتادگی بینی رفع خواهد شد. در این روش، پزشک میزان مشخصی از فیلر پوستی را اضافه کرده و نوک بینی را به صورتی شکل می‌دهد که هموارتر به نظر برسد.

عمل غیرجراحی بینی نمی‌تواند از حجم صورت بکاهد، بنابراین افتادگی نوک بینی عملا رفع نمی‌شود. پس بهتر است نوک بینی با مابقی بخش‌های بینی هماهنگ شود، در نتیحه نوک بینی تناسب بیشتری خواهد داشت و باعث می‌شود بینی به توازن بهتری برسد. به زبانی دیگر، حجم به اطراف بینی اعمال می‌شود به صورتی که باعث شود بینی توازن بیشتری پیدا کند. افتادگی نوک بینی کاهش می‌یابد و بیمار تقریبا بلافاصله می‌تواند نتایج آن را ببیند.

 


مطالعه بیشتر:

انواع دفورمیتی بینی

لیفت بینی با نخ و بدون عمل جراحی

دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو

تمام حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به دکتر مهدی سبکتیکن می باشد

طراحی ، بهینه سازی سایت و سئو اصفهان توسط دیجیتال مارکتینگ کلینیک24