هدف از انجام لیفت غیر جراحی بینی 2

هدف از انجام لیفت غیر جراحی بینی 2

هدف از انجام لیفت غیر جراحی بینی 2

حجم دادن به پل بینی با تزریق ژل

پل بینی همان جایی است که عینک روی آن قرار می‌گیرد. اگر دقت کرده باشید؛ پل بینی برخی از افراد خالی بوده و این امر به بد فرم به نظر رسیدن بینی کمک می‌کند. با تزریق ژل پل بینی می‌توان به سادگی این مشکل را برطرف نمود و فرم بهتری به بینی داد. اگر چه حجم دادن به پل بینی برای همه مناسب نیست؛ ولی در بعضی از افراد می‌تواند بسیار موثر باشد. در این فرآیند پزشک پوست ژل یا فیلر برای افزایش پل بینی استفاده می‌کند.

بیشتر پزشکان این کار را به صورتی تدریجی انجام می‌دهند و از چندین تزریق استفاده کرده و سپس به فیلر تزریق شده هنگامی که هنوز نرم و قابل انعطاف است فرم می‌دهند . این کار باعث افزایش قابل توجهی در حجم کلی پل بینی می‌شود و تغییرات مشهودی در بینی ایجاد می‌کند و یا عینک‌تان را بالاتر نگه می‌دارد. تنها ایراد و مشکل این شیوه همچون تمامی عمل‌های غیرجراحی بینی مدت زمان ماندگاری نتایج آن است.

در بسیاری از موارد، نتایج عمل بینی غیرجراحی بسته به فیلر استفاده شده، تنها حدود 12 تا 18 ماه ماندگاری دارند. البته برای بسیاری از بیماران این موقت بدون نتایج امتیاز محسوب می‌شود و به آنها این امکان را می‌‌دهد که عمل بینی را به صورتی آزمایشی انجام دهند.

هدف از انجام لیفت غیر جراحی بینی 2 | لیزر جای جوش و لک در تهران
لیزر جای جوش در تهران

صفحه اینستاگرام دکتر مهدی سبکتکین(لیزر جای جوش و لک در تهران-لیزر جای جوش در تهران)

تزریق ژل قوز بینی بدون جراحی

داشتن بینی‌های قوز دار یا برجسته شایعترین دلیل برای انجام عمل زیبایی بینی است. عمل زیبایی بینی بدون جراحی، امکان اصلاح و کاستن از برآمدگی روی بینی را فراهم می‌آورد. در حالی که در جراحی زیبایی بینی بخشی از بینی که برآمدگی آن را ایجاد کرده است برداشته می‌شود، در عمل زیبایی بینی بدون جراحی قوز قرار گرفته بروی بینی از طریق تزریق ژل در نواحی اطراف آن پنهان می‌شود.

 


مطالب پیشنهادی:

انواع دفورمیتی بینی

هدف از انجام لیفت غیر جراحی بینی 1

دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو

تمام حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به دکتر مهدی سبکتیکن می باشد

طراحی ، بهینه سازی سایت و سئو اصفهان توسط دیجیتال مارکتینگ کلینیک24