۰۹۹۲۳۳۸۰۰۲۵ - ۰۳۱۳۱۳۱۴۴۰۸ روزهای یکشنبه و سه شنبه 9 صبح تا 1 ظهر - روزهای شنبه ، دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 3 بعدازظهر تا 8 شب
پیکر تراشی

پیکر تراشی

پیکر تراشی  با بروزترین روش فوری و کم هزینه در سطح اصفهان

اگر به دنبال متخصص خوب برای انجام پیکر تراشی در شهر اصفهان هستید، پیشنهاد ما به شما جناب آقای:

دکتر مهدی سبکتکین

دارای بورد تخصصی

متخصص پوست اصفهان

ارائه انواع خدمات پوست ، مو ، زیبایی ، لیزر و لاغری

آشنایی بیشتر

 

پیکر تراشی بدون جراحی

 

یکی از مشکلات عدیده ای که امروزه ذهن افراد زیادی را درگیر خود ساخته است، داشتن تناسب اندام می باشد. داشتن شکمی صاف و مسطح  و کمری باریک و فاقد چربی انباشته در پهلو ها، مجموعه خواسته هایی است که نظر اغلب افراد جامعه را به خود جلب کرده است؛ به طوری که اغلب افرادی که با این مشکلات روبرو هستند، به دنبال تجربه کردن راه های مختلفی برای رسیدن به این مهم و داشتن تناسب اندام می باشند.

از بهترین شیوه های رفع چاقی و داشتن اندامی ایده آل، انجام انواع ورزش های هوازی و رعایت رژیم های غذایی مناسب می باشد. متأسفانه انجام این نوع روش های معمول و رایج، اثر بخشی سریع را نخواهد داشت؛ زیرا باید ورزش و رژیم غذایی را در کنار هم و به صورت منظم، طبق اصولی استاندارد و با صرف زمان زیاد، انجام داد، تا اثر بخش باشند؛ از سوی دیگر اثر بخشی آنها تدریجی بوده و داشتن وضعیت جسمانی سالم، یکی از ضروریات اصلی برای انجام ورزش و رعایت رژیم های غذایی می باشد.

انواع پیکرتراشی

 

پیکرتراشی یا لیپوماتیک، با هدف تخلیه چربی، فرم دهی به اندام ها، کاهش سایز و حجم بدن و کمک به رفع سلولیت صورت می گیرد. پیکرتراشی نیز مانند هر عمل زیبایی دیگری، دارای انواع مختلفی می باشد؛ که عبارتند از:

  • ساکشن
  • لیپوساکشن
  • لیپوماتیک
  • لیپولیزر
  • بادی جکت

پیکرتراشی دور کمر

چربی های انباشته در ناحیه کمر و اطراف آن، موجب ظاهری نامتعارف و بدشکل در فرم اندام ها و ظاهر کمر می شوند؛ و از طرفی دغدغه ای بزرگ برای پوشیدن لباس دلخواه در افراد می باشد. از این رو، روش پیکرتراشی دور کمر، از جمله روش هایی است که قادر است تمامی این دغدغه ها را از بین برده و اندامی متناسب را به متقاضیان هدیه دهد.

پیکرتراشی شکم

پیکرتراشی شکم ، با ایجاد برش های کوتاه چند سانتی متری در نواحی شکم انجام می شود. در این روش، با بریدن و برداشتن توده های چربی و بالا کشیدن پوست اضافه و ترمیم عضلات شکمی، عمل پیکرتراشی شکم، به صورت حرفه ای انجام می گیرد.

زنان به دلایل، حاملگی، تغییرات هورمونی، عادات ماهانه و غیره، دچار ظاهر و شکلی نامتعارف در شکم، با انباشتگی توده های چربی و شل شدگی در پوست می شوند. داشتن اندامی زیبا و متناسب، برای زنان، بیش از مردان حائز اهمیت می باشد؛ به همین سبب متقاضیان پیکرتراشی شکم، در بین زنان، بیشتر از مردان است.

پیکرتراشی پهلو

پیکرتراشی پهلو نیز مانند سایر اندام ها به راحتی انجام می شود. در این روش می توان علاوه بر از بین بردن چربی های اضافی، پوست افتاده را نیز در جای خود ثابت نمود. نحوه عمل با ایجاد برش از کمر و در نواحی دو طرف پهلو به پایین آغاز می شود و برحسب میزان تخلیه چربی اضافی در پهلو، این برش کم و زیاد می گردد؛ سپس با امواج و دستگاه های تمام اتوماتیک، سلول های چربی خارج می گردند.

پیکرتراشی لاغری

لیپوماتیک یا پیکرتراشی لاغری، یکی از متدهای جدید در سراسر دنیا، برای جراحی موضعی اندام های بدن می باشد. این روش بدون خطر، با کمترین عوارض و بهترین نتیجه، از روش های پرطرفدار برای تناسب اندام و لاغری است و از طرف سازمان FDA  آمریکا، مورد تأیید قرار گرفته است.

مزیت های پیکرتراشی لاغری عبارتند از، درد و خونریزی بسیار کم، کاهش تورم، اثر بخش ترین روش لاغری، قابل اعتماد ترین روش لاغری، کاهش وزن و کاهش سایز به صورت همزمان.

دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو

تمام حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به دکتر مهدی سبکتیکن می باشد

طراحی ، بهینه سازی سایت و سئو اصفهان توسط دیجیتال مارکتینگ کلینیک24