لیفتینگ صورت و بدن دکتر مهدی سبکتکین

لیفتینگ صورت و بدن دکتر مهدی سبکتکین

 کشیدن پوست

عمل کشیدن پوست یا به اصطلاح لیفتینگ صورت و بدن صورت برای رفع چین و چروک‌ها به‌مدت ۵ تا ۱۰ سال کاربرد دارد و اصلا تأثیر دائمی و مادام‌العمر نخواهد داشت.

کشش پوست صورت، تابعی‌ای از متغیرات گوناگون است که نمی‌توان با اتکا به ۱ یا چند مورد، برای سفت شدن و جلوگیری از شل‌شدگی آن ضمانت داد. این عمل بهتر است برای افراد ۳۵ سال به بالا انجام شود تا با کشیدن پوست صورت و بافت زیر آن، چروک‌های پوستی تا حدی ترمیم شود.

نکته‌ای که متقاضیان لیفتینگ صورت و بدن باید به آن توجه کنند، این است که این عمل lifting زیبایی با عمل بلفاروپلاستی که کشیدگی پوست پلک یا لیفینگ ابرو و پیشانی است، می‌تواند همزمان در چند مرحله انجام شود.

البته سن بیمار و جنس پوست و میزان کشیدگی آن در عمل، از عوامل تأثیرگذار است. عضلات زیر پوست و میزان انقباض آن نیز در انتخاب نوع عمل توسط متخصص پوست، نقش حیاتی دارد. به‌همین‌خاطر، معاینه غیراینترنتی و حضوری و پرهیز از درمان‌های خودسرانه به افراد توصیه می‌شود.

لیفتینگ صورت و بدن
لیفتینگ صورت و بدن

پوست شما در زمان کودکی، قابلیت ارتجاعی زیادی دارد و چون زیر پوست، رشته‌هایی از کلاژن وجود دارد، صاف و یک‌دست دیده می‌شود. هر چقدر سن شما افزایش پیدا می‌کند، از میزان قابلیت ارتجاعی پوست کاسته شده و درصد آب زیر پوست نیز به مقدار چشمگیری کم می‌شود.

حال اگر شما به آب‌رسانی به پوست توجه نکنید و نسبت به میزان فعالیت روزانه، آب کمی بنوشید، هم درصد آب زیر پوست و هم قابلیت ارتجاعی آن کاهش می‌یابد و شاهد شل‌شدگی پوست هستیم.

آب‌رسانی ضعیف به پوست سبب می‌شود تا ظاهر پوست خسته به‌نظر برسد و بافت اطراف چشم و فک پایین هم شل شود. اگر شما زیاد در مجاورت نور آفتاب باشید و از کرم‌های ضدآفتاب که SPF متناسب با جنس پوست شما دارند، استفاده نکنید، التهاب پوست صورت شما افزایش می‌یابد و از شادابی آن می‌کاهد.

 استرس روزانه، کاهش ناگهانی وزن، مصرف کم مایعات، استفاده از دخانیات و الکل نیز از عوامل کاهش‌دهنده شادابی و جوانی پوست است و تأثیر لیفتینگ را کاهش می‌دهد.


تنظیمات سئو سایت توسط شرکت مهندسی کلینیک 24

دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو

تمام حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به دکتر مهدی سبکتیکن می باشد

طراحی ، بهینه سازی سایت و سئو اصفهان توسط دیجیتال مارکتینگ کلینیک24