لیفتینگ صورت کلینیک دکتر مهدی سبکتکین

لیفتینگ صورت کلینیک دکتر مهدی سبکتکین

لیفتینگ صورت 

لیفتینگ صورت اگر به درستی انجام شود می تواند فرد را ۵ تا ۱۰ سال جوانتر نشان دهد. معنای واژه لیفتینگ به معنای کشیدن است. به همین دلیل لیفتینگ صورت یعنی کشیدن پوست.

لیفتینگ صورت به شیوه های مختلفی انجام می شود. از این شیوه های می توان به روش های جراحی و استفاده از محصولات بهداشتی درمانی مانند ماسک های لیفتینگ اشاره کرد.

عمل لیفتینگ صورت

این عمل معمولا برای افراد ۴۰ تا ۶۰ سال انجام می شود. لازم به ذکر است که این عمل محدودیت سنی ندارد و در هر سنی قابل اجرا می باشد. این عمل شامل مراحلی از قبیل برداشتن چربی های مازاد پوست، سفت کردن ماهیچه های صورت و کشیدن پوست ناحیه صورت و گردن می باشد.

روش های جراحی عنوان رایتیدکتومی دارند. این روش ها برای افرادی به کار گرفته می شوند که پوستشان شل شده و دچار افتادگی شده است. لیفتینگ صورت با هر روشی که انجام شود امروزه طرفداران بسیاری در سراسر جهان دارد.

لیفتینگ صورت


بیشتر بخوانید : لیفتینگ صورت و بدن دکتر مهدی سبکتکین


روش های جراحی پوست بسیار با هم تفاوت دارند. برخی از این روش ها فقط پوست صورت را می کشند. اما برخی روش های دیگر افزون بر پوست، ماهیچه های زیر پوست را هم با عمل فرم می دهند. به طبع عمل دوم سخت تر و پر هزینه تر است.

این عمل در قسمت های مختلفی از صورت مانند گونه ها، پیشانی و گردن انجام می شود.

عوارض این گونه جراحی ها را نادیده نگیرید. این جراحی ها معمولا بین ۹۰ تا ۱۲۰ دقیقه طول می کشند. نیاز به بیهوشی کامل دارند. در برخی موارد نیز باید لوله هایی برای تخلیه مواد زاید کار گذاشته شود.

برخی مواقع ممکن عوارض شدیدتری مانند خونریزی شدید، عفونت کردن و یا ناهمگونی صورت را در پی داشته باشند. بنابراین برای انجام این عمل ها باید بسیار مشورت کنید و همه عوارض و هزینه های آن را در نظر بگیرید.


سئو سایت توسط شرکت مهندسی کلینیک 24

دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو

تمام حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به دکتر مهدی سبکتیکن می باشد

طراحی ، بهینه سازی سایت و سئو اصفهان توسط دیجیتال مارکتینگ کلینیک24