۰۹۹۲۳۳۸۰۰۲۵ - ۰۳۱۳۱۳۱۴۴۰۸ روزهای یکشنبه و سه شنبه 9 صبح تا 1 ظهر - روزهای شنبه ، دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 3 بعدازظهر تا 8 شب
چگونگی روند کاشت مو به روش DHI

چگونگی روند کاشت مو به روش DHI

کاشت مو به روش DHI 

کاشت مو با برداشت مو از ناحیه ی بانک مو و انتقال آن به منطقه ی دریافت کننده یا طاسی سر انجام می گیرد. حال تمام روش هایی که برای این عمل وجود دارند و هر چند وقت یک بار بر تعداد آن ها افزوده می شود، تفاوت شان در روندی است که ذکر شد.

برخی از دستگاه های مخصوص استفاده می کنند، برخی از آن ها در روش برداشت مو از بانک مو و برخی در نحوه ی کاشت متفاوت اند. جایگذاری مو به روش DHI نیز یکی از روش های کاشت مو است که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم.

کاشت مو به روش DHI چگونه است؟

در روش DHI جایگذاری مو، به کمک مدادی که ایمپلنتر نام دارد شکافی ایجاد می شود و همزمان موها نیز در آن قرار داده می شود.

فرق روش  DHI با روش های دیگر این است که ابتدا شکاف ایجاد نمی شود بعد مو در آن قرار داده شود بلکه همزمان با ورود سوزن ایمپلنتر و بخش نوک تیز آن موها نیز در آن قرار داده می شود.

روش GII نیز نام دیگر همین روش جایگذاری مو است و تفاوتی با آن ندارد. این روش سالهاست که توسط پزشکان پوست و مو در مورد استفاده قرار می گیرند و به همین علت ابزارهای متنوعی دارند.

"چگونگی

آیا روش کاشت موی DHI برای همه افراد مناسب است؟

به طور کلی این روش کاشت به گونه ای صورت می گیرد که هر کسی می تواند از آن استفاده کند. حتی به دلیل این که سوراخ شدن زیاد و زخم و خونریزی به دنبال ندارد برای کسانی که از دیگر روش ها نمی توانند استفاده کنند بهترین روش است.

به همین علت روش DHI و جایگذاری  بدین صورت برای تمامی افراد مناسب است و هر کسی می تواند آن را برای شروع این عمل برای خود برگزیند.

کاشت مو اصفهان


سئو سایت توسط شرکت مهندسی کلینیک 24

دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو

تمام حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به دکتر مهدی سبکتیکن می باشد

طراحی ، بهینه سازی سایت و سئو اصفهان توسط دیجیتال مارکتینگ کلینیک24