۰۹۹۲۳۳۸۰۰۲۵ - ۰۳۱۳۱۳۱۴۴۰۸ روزهای یکشنبه و سه شنبه 9 صبح تا 1 ظهر - روزهای شنبه ، دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 3 بعدازظهر تا 8 شب
ویژگی های لیزر موهای زائد برای بانوان باردار

ویژگی های لیزر موهای زائد برای بانوان باردار

ویژگی های لیزر موهای زائد در کلینیک دکتر مهدی سبکتکین 

زنان همیشه به رشد موهای زائد در بدن خود حساس هستند و متخصصان به دنبال راه هایی برای رفع و از بین بردن آنها بوده اند و تا به حال هم راه های زیادی برای این کار پیدا کرده اند . یکی از بهترین روش هایی که این روزها تقریبا جایگزین بقیه راه ها شده است ، استفاده از لیزر است .

رشد موهای زائد در دوران بارداری به دلیل مشکلاتی که خانم ها در این دوران دارند ، به ویژه برای زنانی که به ظاهر خود حساس هستند ، شاید بتوان گفت یک معضل است .  دوران حاملگی با افزایش و بی تعادلی هورمونی در بدن زنان همراه است . این مسئله به بروز تغییرات گسترده مانند رشد غیر طبیعی موها در برخی منجر می شود .

متخصص پوست اصفهان ویژگی های لیزر موهای زائد برای بانوان باردار در کلینیک دکتر مهدی سبکتکین

رشد موهای زاید ممکن است در این دوران در قسمت های مختلف بدن روی صورت ، قفسه سینه ، پستان ها ، بازوها و شکم اتفاق بیافتد . به طور معمول ، رنگ این موها از موهای معمولی بدن تیره تر است .

بزرگ شدن شکم در دوران بارداری دسترسی به برخی از قسمت های بدن را برای خانم ها دشوارتر می کند و ممکن است برای رهایی از موهای زاید آنها را به فکر استفاده از لیزر بیاندازد . اما سوالی که ممکن است ذهن زنان باردار را به خود مشغول کند این است که آیا لیزر موهای زاید در این دوران ضرر دارد ؟ آیا ممکن است برای جنین خطراتی داشته باشد ؟

متخصص پوست اصفهان ویژگی های لیزر موهای زائد در کلینیک دکتر مهدی سبکتکین

ویژگی لیزر موهای زائد در کلینیک دکتر مهدی سبکتکین

  • بدون سوختگی
  • دارار کولینگ قوی
  • حفظ بهداشت پوست  فرد
  • سرعت و اثربخشی چند برابر
  • قابلیت رفع  موهای زاید در تمام تیپ پوستی
  • هدف گیری همزمان رنگدانه مو و عروق تغذیه کننده ریشه مو

تعداد و جلسات لیزر موهای زائد برای افراد باردار به دلیل چرخه رشد موهای آنها بستگی دارد . اما به دلیل تغییر هورمونی در دوره ی بارداری ، این مدت زمان این چرخه می تواند کوتاه شود و یا عواملی بر تحریک فولیکول های مو اثر گذار باشند . به همین دلیل ممکن است بعضی از زنان باردار شاهد رشد سریع و مجدد موهای زائد خود شوند .


لیزر موهای زائد در دوران بارداری

دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو

تمام حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به دکتر مهدی سبکتیکن می باشد

طراحی ، بهینه سازی سایت و سئو اصفهان توسط دیجیتال مارکتینگ کلینیک24