02126710940 - 09107600559 شنبه تا چهارشنبه- صبح ها از ساعت 9 تا 13- عصرها از ساعت 15:30 تا 20- روزهای فعالیت واحد تغذیه : شنبه تا دوشنبه صبح و عصر

مزایای انواع جراحی زیبایی پلک

انواع جراحی زیبایی پلک

یکی از راحت ترین روش ها برای از بین بردن چین و چروک چشم، استفاده از جراحی زیبایی پلک است. بیشتر افراد از جراحی پلک به عنوان جراحی زیبایی استفاده می کنند و می خواهند از این طریق چروک های دور چشم و یا حتی کل صورت خود را از بین ببرند.

اما این عمل دلایل پزشکی نیز دارد که نتیجه همه آنها از بین بردن پوست اضافی و بهبود بینایی است.

جراحی پلک بالا

– برطرف شدن افتادگی پلک
– تنظیم چربی های داخل پلک

جراحی پلک پایین

– رفع پف زیر چشم
– رفع چین و چروک دور چشم

جراحی پف پلک

– سفت شدن و قوام پوست ناحیه پلک بالا
– رفع چین خوردگی و اضافی پوست پلک

مزایای بلفاروپلاستی

حفظ چشم های زیبا و جوان

با جراحی زیبایی پلک شما می توانید چربی های اضافی دور چشم (مربوط به پلک بالایی و پلک پایینی) را از بین برده و از این طریق چشم های خود را چند دهه جوان تر کنید.

داشتن چشم سالم

اگر پلک پایینی با بالایی شما پف کند، چشم های شما را نامتقارن جلوه می دهد. علاوه در برخی موارد فرد را خواب آلود جلوه می دهد. به مرور زمان نیز در بینایی شما مشکل ایجاد می کند. جراحی بلفاروپلاستی می تواند به شما کمک کند.

داشتن پوستی یکنواخت

چین و چروک های دور چشم با مرور زمان افزایش می یابند. این چین و چروک ها شما را خسته و پیر تر از حد معمول جلوه می دهند. با استفاده از جراحی زیبایی پلک زیبایی پوست شما باز می گردد و می توانید از داشتن یک پوست یکنواخت و صاف لذت ببرید.

بهبود بینایی

زمانی که پلک بیش از اندازه افتاده شود باز شدن چشم نیز دشوار می گردد. و این پوست ضعیف شده می تواند در بینایی شما را کاملا مختل کند. علاوه بر این، سردردهایی ناشی از این مسئله برای شما ایج

اد می شود چرا که به اعصاب بدن فشار زیادی می آید تا بتوانید به وضوح دید داشته باشید.

بیشتر بدانید : بلفاروپلاستی یا جراحی پلک چشم

دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو

تمام حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به دکتر مهدی سبکتیکن می باشد

طراحی ، بهینه سازی سایت و سئو اصفهان توسط دیجیتال مارکتینگ کلینیک24