لیفت با نخ بهترین روش افتادگی پوست

لیفت با نخ بهترین روش افتادگی پوست

لیفت پوست با نخ

لیفت با نخ از بهترین روش های رفع افتادگی پوست و همچنین محرک کلاژن سازی پوست است. در این روش نخ های غیر قابل مشاهده در بافت زیر پوست به کار برده می شود که باعث بالا کشیده شدن پوست و…

لیفت با نخ از بهترین روش های رفع افتادگی پوست و همچنین محرک کلاژن سازی پوست است. در این روش نخ های غیر قابل مشاهده در بافت زیر پوست به کار برده می شود که باعث بالا کشیده شدن پوست و کلاژن سازی بهتر پوست میشود، در نتیجه جوانی و رفع چین و چروک های پوست را به دنبال خواهد داشت.

روش های جوانسازی پوست همراه با لیفت صورت

تزریق بوتاکس

این درمان شامل تزریق بوتولینوم (Botulinum toxin) به عضلات صورت است تا چروک ها را از بین ببره . این کار ماهیچه ها را آرام کرده و خطوط ظریف، چین و چروک ها و نشانه های دیگر پیری را کاهش می دهد .

درمان با لیزر های لایه بردار و جوان کننده پوست

این نوع لیزرها با برداشتن لایه های سطحی پوست و کلاژن سازی باعث از بین رفتن چین و چروک های سطحی و کمرنگ شدن کک ومک ها و شفافیت پوست می شوند هم چنین باعث بهتر شدن قوام پوست وسفتی پوست می شوند .

لیفت با موجهای رادیویی

یک روش درمانی حرارتی ‌است که افتادگی سطح پوست را کاهش داده و بافت آن را بهبود می‌دهد . در این روش لایه‌های مملو از کلاژن پوست تحت حرارت حاصل از فرکانس های رادیویی قرار گرفته و طی گذشت زمان باعث شکل گیری کلاژن‌های جدیدی شده که در نتیجه باعث سفت شدن بافت پوست می شوند .

لیفت با نخ
لیفت با نخ

روش لیفت با نخ چگونه است؟

نواحی خاصی در صورت که احتیاج به لیفتینگ دارند مشخص می شوند و سوراخ های بسیار کوچکی روی پوست ایجاد می شود و سوزن و نخ مخصوص لیفتینگ را وارد بافت زیرین پوست می کند. نخ مثل قلاب به بافت پوست گیر می کند و آن را بالا می کشد.

این پست دارای 2 نظر است

  1. دکتر مهدی سبکتکین لیفت صورت با نخ رو برام انجام دادن ممنون از زحماتشون دکتر سبکتکین بهترین متخصص پوست تهران هستند .

    1. دکتر مهدی سبکتکین متخصص پوست تهران:
      با سلام و تشکر از شما.

دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو

تمام حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به دکتر مهدی سبکتیکن می باشد

طراحی ، بهینه سازی سایت و سئو اصفهان توسط دیجیتال مارکتینگ کلینیک24