از میکرونیدلینگ مو چه می دانید ؟

از میکرونیدلینگ مو چه می دانید ؟

میکرونیدلینگ مو چیست ؟ 

میکرونیدلینگ مو در واقع یکی از روش‌های درمان ریزش مو است که امروزه طرفداران زیادی داشته و بیشتر از سایر روش‌های درمانی برای جلوگیری از ریزش مو به کار گرفته می شود.

این نوع درمان با استفاده از وسیله‌ای به نام درمارولر ریزش مو را در صورتی که فولیکول‌های مو از بین نرفته باشند درمان می‌کند. امروزه تحقیقات نشان داده‌اند که پروتئین‌ها و سایر مواد دیگر موجود در بدن نقش مهم و موثری در رشد موها دارند که با تحریک برآمدگی‌های پوستی باعث رشد موها می‌شوند. یکی از وظایف میکرونیدلینگ نیز تحریک همین برآمدگی‌های کوچک پوست است.

تاثیر میکرونیدلینگ بر موی سر

میکرونیدلینگ موی سر از جمله راهکارهای موثر و قطعی در درمان ریزش مو و یا پرپشت شدن موی سر است که امروزه محبوبیت به خصوصی در بین افراد پیدا کرده است.

یکی از کاربردهای مهم میکرونیدلینگ در درمان مشکلات مربوط به موی سر است که می‌تواند دلایل مختلفی از جمله وراثت، ژنتیک و یا حتی به دلیل بالا رفتن سن در همه افراد چه در مردان و چه در زنان داشته باشد. برای درمان کم پشتی موی سر و یا طاسی های متفاوت مردانه و زنانه می‌توانید از روش میکرونیدلینگ که تا به امروز توانسته رضایت اکثریت افراد را جلب کند استفاده کنید.

در این روش داروها به وسیله سرنگ‌های مخصوص که معمولا در بسته‌بندی‌های مشخص و قابل عرضه در فروشگاه‌های معتبر خریداری میشود به سر تزریق شده و شروع به کلاژن سازی و آبرسانی به بافت موهای سر می‌شود که نهایتا منجر به درمان مشکلات سر می‌شود.

عوارض میکرونیدلینگ مو

یکی از روش‌های درمان موهای کم پشت و یا طاسی های مردانه و زنانه روش درمانی میکرونیدلینگ است که امروزه در بین افراد طرفداران زیادی پیدا کرده است. میکرونیدلینگ با استفاده از سوزن‌های نازک و با قطر چند میکرون شروع به ایجاد سوراخ‌ها و حفره‌های میکرونی در ناحیه تحت درمان می‌کند و پس از آن با قرار دادن سرم ها و ژل‌ها و داروهای مناسب جذب سر شده و مراحل درمان را آغاز می‌کند.

میکرونیدلینگ علاوه بر اینکه می‌تواند روش موثری در درمان مشکلات موی سر در آقایان  و خانم ها باشد می‌تواند عوارضی را هم به دنبال داشته باشد که معمولا موقتی و زودگذر هستند و هیچ گزارشی برای ادامه این عوارض بعد از چند روز وجود نداشته است.

میکرونیدلینگ می‌تواند روشی مناسب برای افرادی باشد که از کم پشتی و یا طاسی سر خود راضی نیستند وی می‌خواهند موهای خوب و زیبایی داشته باشند.


میکرونیدلینگ و روش های انجام آن

دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو

تمام حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به دکتر مهدی سبکتیکن می باشد

طراحی ، بهینه سازی سایت و سئو اصفهان توسط دیجیتال مارکتینگ کلینیک24