درمان افتادگی متوسط پوست

درمان افتادگی متوسط پوست

درمان افتادگی متوسط پوست چگونه است؟

درمان‌های غیر تهاجمی و کم تهاجم می‌توانند باعث بهبود رنگ و خاصیت ارتجاعی پوست افتاده شوند. اگر این درمان‌ها با سبک زندگی سالم مانند ترک سیگار و برنزه نشدن همراه باشند، موثرتر خواهند بود. این روش‌ها درمان افتادگی متوسط پوست توسط متخصص پوست و مو تهران انجام می‌شوند و عبارتند از:

لیزر درمانی:

انواع مختلفی از لیزر درمانی وجود دارد که می‌تواند به تقویت تولید کلاژن و بهبود رنگ کلی پوست کمک کند. اکثر افراد بهترین نتایج را پس از چند نوبت درمان مشاهده می‌کنند. لیزر درمانی می‌تواند برای محکم شدن پوست بازوها و شکم و سایر نواحی بدن مفید باشد.

جوان سازی پوست با لیزر:

بهترین متخصص پوست و مو تهران | درمان افتادگی متوسط پوست

در این روش بسیار مؤثر از لیزر استفاده می‌شود، این شیوه درمانی تهاجمی‌تر است و مدت زمان ریکاوری بیشتری (به طور معمول حدود دو هفته) دارد. در جوان سازی پوست با لیزر، لایه‌های بالایی پوست از بین رفته و گرما به عمق لایه‌های زیرین منتقل می‌شود. گاهی این روش با عنوان لایه‌برداری با لیزر نیز شناخته می‌شود.

اولتراسوند فوق‌متمرکز (MFU):

این تکنیک گرما را به عمق لایه‌های پوست منتقل کرده و به تولید کلاژن و بالا کشیدن پوست افتاده کمک می کند. ممکن است چندین ماه طول بکشد تا شاهد بهبود در استحکام و ارتجاع پوست تان باشید. نتایج حاصل از اولتراسوند، دائمی نیست و به طور معمول حدود ۱ سال باقی می‌ماند.

 

جهت مشاهده پیج اینستاگرام دکتر مهدی سبکتکین متخصص پوست و مو تهران کلیک کنید.


مطالب پیشنهادی :

روش های جوانسازی پوست

تزریق فیلر و ژل

تزریق چربی چیست ؟

فیلر برای رفع گودی زیر چشم

بوتاکس گودی زیر چشم

چه عواملی باعث افتادگی پوست می‌شود؟

درمان افتادگی جزئی پوست

دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو

تمام حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به دکتر مهدی سبکتیکن می باشد

طراحی ، بهینه سازی سایت و سئو اصفهان توسط دیجیتال مارکتینگ کلینیک24