02126710940 - 09107600559 شنبه تا چهارشنبه- صبح ها از ساعت 9 تا 13- عصرها از ساعت 15:30 تا 20- روزهای فعالیت واحد تغذیه : شنبه تا دوشنبه صبح و عصر
مزایای درمان اسکار آکنه با لیزر

مزایای درمان اسکار آکنه با لیزر

مزایای درمان اسکار آکنه با لیزر

اسکار آکنه به طرق مختلف بر افراد تأثیر می گذارد و بر ظاهر، اعتماد به نفس و عزت نفس آنها تأثیر می گذارد. اگرچه بسیاری از محصولات و درمان ها دارای نتایجی شبیه به یک معجزه هستند، اما اکثر آنها از یک نتیجه رضایت بخش کوتاهی می کنند. در ادامه این مطلب از سایت دکتر مهدی سبکتکین متخصص لیزر جای جوش و لک در تهران با برخی عوامل پیری پوست ، بیشتر آشنا می شویم.

با استفاده از این فناوری نوآورانه، مزایای آن از سایر روش های درمان اسکار آکنه پیشی می گیرد. این مزایا عبارتند از:

حل و فصل اسکار عمیق و حفره

لیزر درمانی فرکشنال ما نه تنها می‌تواند به زخم‌های سطحی و کم عمق کمک کند، بلکه می‌تواند به فرورفتگی‌های عمیق (اسکارهای ماشین جعبه یا یخ) نیز کمک کند. با شروع بازسازی کلاژن، این درمان باعث سفت شدن پوست برای ظاهری محکم تر و کشیده تر می شود تا به درستی ویژگی های صورت شما را تکمیل کند.

درمان کک و مک در صورت | لیزر جای جوش و لک در تهران

سخت‌تر از روش‌های سنتی (غیر قابل حذف)

در درمان‌های سنتی لیزر از انفجارهای انرژی استفاده می‌شود که پوست حساس را قرمز می‌کند، تحریک می‌کند یا پوسته پوسته می‌شود، مانند آفتاب سوختگی شدید. درمان لایه برداری با لیزر غیرآبلیوتیو ما برای پوست ملایم تر است و کمتر از یک هفته بهبود می یابد و از کار می افتد.

مزایای کسری

اصطلاح فراکشنال به این معنی است که فقط بر روی بافت مشکل دار تأثیر می گذارد و بافت مجاور را به حال خود رها می کند. این فرآیند باعث می شود روند بهبودی راحت تر باشد و زمان از کار افتادگی را کاهش می دهد. همچنین بهبودی شما را با بافت کمتری که نیاز به التیام دارد راحت تر می کند.

صفحه اینستاگرام دکتر مهدی سبکتکین لیزر جای جوش و لک در تهران

ایمن برای همه انواع پوست

چه پوست روشنی داشته باشید، چه رنگ پوستی تیره داشته باشید، چه در این میان هستید، لیزر درمانی CO2 ما یک درمان عالی برای بیماران در تمام سنین است – از نوجوانان گرفته تا افراد بالای 50 سال.

ایده آل برای همه انواع اسکار

دو نوع اصلی اسکار آکنه وجود دارد: آنهایی که بالای پوست برجسته می شوند (هیپرتروفیک) و آنهایی که فرورفتگی در پوست هستند (آتروفیک). درمان لیزر CO2 ما هم با کشش پوست و ایجاد سطوح کلاژن در نواحی افسردگی و یا با شکستن بافت اسکار اضافی برای ایجاد بافتی صاف‌تر پوست را برطرف می‌کند.


بیشتر بخوانید :

آفتاب سوختگی پوست

راه های طبیعی مقابله با آکنه

عوامل پیری پوست کدامند؟

دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو

تمام حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به دکتر مهدی سبکتیکن می باشد

طراحی ، بهینه سازی سایت و سئو اصفهان توسط دیجیتال مارکتینگ کلینیک24