مزایا استفاده از تزریق ژل گونه

مزایا استفاده از تزریق ژل گونه

مزایا استفاده از تزریق ژل گونه

یکی از روش های گونه گذاری تزریق ژل است.

تزریق ژل جهت پرکردن گونه ها روشی است که با عوارض زیاد همراه است، زیرا بدن نسبت به ورود هر بافت خارجی واکنش نشان می دهد. تزریق ژل می تواند سبب عفونت، افتادگی صورت و بروز واکنش شود. بهترین نوع ژل دارای پایه اسیدهیالورونیک است. ولی ژل با پایه اسید هیالورونیک هزینه بالایی دارد و مدت ماندگاری آن 8 ماه تا 2 سال است. افرادی که به تزریق ژل تمایل دارند باید این ژل ها دارای تاییدیه وزارت بهداشت باشند.

مواد ژل تزریقی

ژل های هیالورونیک اسیدی سابقه ای طولانی در بازار داشته و ایمنی آن ها در درازمدت اثبات شده است. هیالورونیک اسید در میزان رطوبت و حالت ارتجاعی پوست نقش دارد. بدن با هیالورونیک اسید آشنا بوده و به همین دلیل احتمال بروز واکنش حساسیتی یا رد شدن این ماده بسیار اندک است. این گونه فیلر ها در بیشتر موارد زیبایی استفاده شده و تاکنون هیچ عارضه قابل توجهی از آن ها گزارش نشده است. ماده حلال هیاسون باعث تجزیه فیلر هیالورونیک اسید می شود.

استفاده از این حلال موجب ایمنی و ارائه نتایج درمانی بهتر می شود. امکان دارد تزریق فیلر به صورت نادرست انجام شود، بنابراین باید از تزریق مواد دائم خودداری شود و محصولات موقتی همانند فیلر های هیالورونیک اسید را به کار برد. هیالورونیک اسید ماده ای است که به صورت طبیعی در بدن ساخته شده و به مرور زمان تجزیه می شود.

مزایا استفاده از تزریق ژل گونه | لیزر جای جوش و لک در تهران
لیزر جای جوش در تهران

صفحه اینستاگرام دکتر مهدی سبکتکین (لیزر جای جوش و لک در تهران-لیزر جای جوش در تهران)

مزایا استفاده از تزریق ژل گونه

قبل از وجود فیلرها و ژل‌های تزریقی، برجستگی گونه‌ها با قرار دادن پروتزهای سیلیکونی در گونه از طریق شکافی که در دهان ایجاد می‌شد انجام می‌پذیرفت. با این که گونه‌گذاری به روش‌های جراحی روشی مؤثر است اما باعث ایجاد ناراحتی شده و نیاز به بستری شدن دارد. روش‌های جراحی عموماً برای افرادی که استخوان‌های گونه آنها کوچک است به کار برده می‌شود نه برای افرادی که چربی‌های گونه آنها به دلیل افزایش سن تحلیل رفته است.

ژل‌های تزریقی روش اولیه بدون جراحی هستند که می‌توانند به صورت شکل داده و تناسب بین اجزای صورت را بهبود دهند. ژل‌های تزریقی معمولاً از موادی که به طور طبیعی در بدن وجود دارند، ساخته می‌شوند، بنابراین سرعت جذب آنها بیش از سایر محصولات است و به همین دلیل اثر حاصل از تزریق ژل‌ها برگشت‌پذیر بوده و موقتی است. تزریق ژل خاصیت درمانی ندارد و به منظور زیبایی استفاده می شود. در واقع برای جوانسازی پوست و از بین بردن خطوط چین و چروک که بر اثر افزایش سن دچار آن می شویم، می تواند بهترین گزینه درمان باشد .

جهت اطلاع از خدمات پوست و مو دکتر مهدی سبکتکین اینجا کلیک کنید.

  1. تزریق ژل می تواند باعث رفع تمام افتادگی های پوستی شود.
  2. عدم نیاز به جراحی یکی از مهم ترین مزایای استفاده از ژل گونه می باشد .
  3. نتایج تزریق به سرعت بعد از انجام آن نمایان می شود .
  4. دوره نقاهت خاصی ندارد و افراد به سرعت می توانند به انجام فعالیت های روزانه خود بازگردند .
  5. عدم نیاز به تزریق داروهای بیهوشی و آرام بخش.
  6. زمان انجام آن کوتاه بوده و در یک جلسه هم امکان پذیر است .
  7. در صورت عدم رضایت قابل بازگذشت می باشد .
  8. تزریق تنها باید در مکان های معتبر و تحت نظر پزشک انجام شود .
  9. تزریق ژل اقدامی غیرتهاجمی است.
  10. حجم از دست رفته صورت دوباره پر شده و ظاهر صورت جوان تر می شود.

 


مطالعه بیشتر:

تزریق ژل برای برجسته سازی گونه

تزریق کدام ژل خطرناک است؟

دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو

تمام حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به دکتر مهدی سبکتیکن می باشد

طراحی ، بهینه سازی سایت و سئو اصفهان توسط دیجیتال مارکتینگ کلینیک24