5 نکته در رابطه با تزریق ژل لب دکتر مهدی سبکتکین

5 نکته در رابطه با تزریق ژل لب دکتر مهدی سبکتکین

تزریق ژل لب 

در این بخش سعی بر این داریم برای شما 5 نکته مهم پیرامون تزریق ژل لب در کلینیک دکتر مهدی سبکتکین  را بررسی کنیم . با ما همراه باشید : 

۱.  ژل لب

فرم و حجم لبها در زیبایی و جوانی بانوان بسیار حائزاهمیت است. با این وجود، میزان افزایش حجم و نوع فرم دهی لبها بسیار اهمیت دارد که در هر فرد با دیگری ممکن است متفاوت باشد. زیبایی در واقع تناسب و تعادل بین اجزای صورت است و اگر به هر طریقی نسبت اجزا برقرار نباشد، ممکن است چهره زیبا دیده نشود.

متخصص پوست تهران 5 نکته در رابطه با تزریق ژل لب دکتر مهدی سبکتکین

۲. فیلرهای هیالورونیک چه هستند؟

قبل از صحبت از این که چرا فیلرهای هیالورونیک برای لب‌ها مناسب هستند، مهم است بدانیم که این فیلرها چه هستند. فیلرهای هیالورونیک از اسید هیالورونیک تشکیل شده‌اند که تقریبا در هر موجود زنده یافت می‌شوند. شما می‌توانید اسید هیالورونیک را در بافت‌های همبند و مایع اطراف چشم‌های خود همچنین غضروف و مایع مفصلی پیدا کنید.
هنگامی که فیلر هیالورونیک به لب‌ها تزریق می‌شود، به عنوان نوعی کوسن عمل می‌کند که حجم بیشتری به آن‌ها می‌دهد. همچنین آب را به این ناحیه جذب می‌کند تا حتی حجم نرم‌تری را فراهم کند.

۳. مزایای فرم‌دهی به لبها با تزریق ژل

در این روش اگر تزریق توسط پزشک متخصص پوست و مو انجام شود و از ژل هیالورونیک اسید معتبر و مرغوب استفاده گردد، می‌توان گفت هیچ عارضه جدی ایجاد نخواهد شد. زیرا این مواد به دلیل سازگاری که با سلول‌های بدن دارند ایجاد آلرژی و حساسیت نمی‌نمایند و بسیار سازگرا با پوست هستند.
تزریق ژل لب به صورت سرپایی در کلینیک یا مطب قابل انجام است و بدون نیاز به دوران نقاهت می‌توان بعد از تزریق به سرعت به زندگی عادی و کار روزمره بازگشت. ایجاد کمی قرمزی و تورم در محل تزریق قابل پیش بینی است که با گذشت چند ساعت رفع خواهد شد.

متخصص پوست تهران تزریق ژل لب

۴. ماندگاری و نوبت های تزریق بهترین مارک ژل لب

در ارتباط با ماندگاری تزریق فیلر باید گفت، این روش غیر دائمی است و تاثیر آن به مدت محدود باقی خواهد ماند. ولی اگر از ژل‌های هیالورونیک اسید و معتبر استفاده شود به این دلیل که با تزریق این مواد در محل، کلاژن سازی صورت خواهد گرفت، در نتیجه پس از پایان مدت اثر ژل، ممکن است بافت مورد تزریق، حجیم‌تر و بهتر از قبل شود.
به طور کلی نوبت های تزریق ژل لب بستگی به نوع ژل و ماندگاری محصول داشته و طبیعتاً هر چه تاثیر بیشتر انجام شده و دفعات آن بالاتر برود، ماندگاری نیز افزایش خواهد یافت.
اما توصیه می شود که در شرایط مطلوب حداقل دو بار در سال تزریق انجام شود زیرا برای حفظ زیبایی لب، تزریق تزریق ژل در حجم کم و در چند نوبت با فاصله های زمانی کوتاه بسیار بهتر از تزریق ژل در حجم بالا و در فواصل بسیار طولانی از هم است.
توجه داشته باشید که اگر در صورت کاهش وزن، قرار گرفتن در معرض نور خورشید، سیگار کشیدن و یا مراقبت های نامناسب دچار افتادگی پوست شوید، ممکن است نیاز باشد تا دفعات تزریق افزایش یابد.

۵. هزینه فرآیند بزرگ کردن لب‌ها چقدر است؟

هزینه بزرگ کردن لب‌ها به عوامل مختلفی بستگی دارد. ابتدا تجربه پزشک و هزینه تزریق است. قطعا برای یک پزشک با تجربه و متخصص هزینه بیشتری پرداخت خواهید کرد تا زیبایی خود را با اطمینان و با حداقل عوارضدست آورید. بیشتر فیلرهای اسید هیالورونیک در محدوده قیمتی مشابه هستند و حدود ۶ماه تا یک سال ماه دوام دارند . 


تزریق ژل لب

دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو

تمام حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به دکتر مهدی سبکتیکن می باشد

طراحی ، بهینه سازی سایت و سئو اصفهان توسط دیجیتال مارکتینگ کلینیک24