طراحی خط کاشت مو کلینیک پوست و مو دکتر مهدی سبکتکین

طراحی خط کاشت مو کلینیک پوست و مو دکتر مهدی سبکتکین

طراحی خط کاشت مو

طراحی خط کاشت مو چیست و چه تاثیری بر نتیجه کاشت مو می گذارد ؟  کاشت مو یک روش عالی و جهانی برای درمان  موهای از دست رفته به صورت طبیعی می باشد که رشد طبیعی موها را به همراه داشته و و ظاهر طبیعی به افراد هدیه می دهد .

کاشت مو برای اجرای خود نیازبه جلسه مشاوره داشته تا معاینه به صورت کامل و دقیق  جام گرفته شود و نکات  مهم و نحوه درمان در آن جلسه تعیین گردد .
نحوه اجرای کاشت مو نیز بسته به برداشت موها پشت سر ؛ پشت گوش و یا نقاط دیگر بدن می باشد که پس از آن فولیکول موها می بایست جدا سازی شوند وسپس با مهارت و دقت فراوان متخصص بر محل خالی از موی سر ، در عمق مشخصی از پوست کاشته شوند . 

اما قطعا کل اجرا به همین موارد ختم نخواهد شد  و نکات مهمی را به همراه خود دارد یکی از نکات مهمی که در روند اجرای کاشت مو بسیار اهمیت دارد و باید به آن توجه شود طراحی خط کاشت مو می باشد .

چگونگی روند کاشت مو به روش DHI

طراحی خط کاشت مو چگونه می باشد ؟

شاید توجه کرده کرده باشید که برخی از افراد با اینکه از روش کاشت مو برای رفع جاهای خالی از موی سر خود استفاده می کنن با این حال ظاهری مصنوعی در چهره آن ها مشهود بوده و موهای آن ها با ظاهر  کلاه گیس مطابقت دارد که  مورد رضایت قرار نمی گیرد و ظاهر زیبایی را به همراه خود ندارد ، همین موضوع به طراحی خط کاشت مو بر می گردد و اینکه این موضوع چقدر در نتیجه کاشت مو اثر می گذارد .

بنابراین در جلسه مشاوره  متخصص مربوطه به برسی چهره صورت و سر فرد می پردازد و سپس با علم و نبوغ مخصوص خود دست به طراحی خط کاشت مو می زند اینکه خط رویش موها چگونه باشند از کجا آغاز شوند چگونه آغاز شوند و طراحی کلی آن ها را بر عهده دارد  که قطعا با توجه به شرایط هر فردی این طراحی در هر فرد مجزا و جداگانه خواهد بود .
این کار نیاز به مهارت بسیار بالایی دارد که در همه ی روش های کاشت مو الزامی بوده و می بایست نزد متخصصین نامی صورت گیرد تا نتیجه عالی و صد در صد طبیعی اعمال گردد .

اعمال این مورد بسیار مهم در تمامی روش های کاشت مو الزامی می باشد ، توصیه ایی که وجود دارد این است برای کاشت مو حتما در انتخاب متخصص  کاشت مو باید کوشا بود و متخصصی ماهر و با تجربه را برای این کار پذیرفت تا طراحی و تمامی نحوه اجرا عالی انجام گیرند در نتیجه پایان کار نیز منحصر به فرد ظاهر گردد .


کاشت مو تهران


دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو

تمام حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به دکتر مهدی سبکتیکن می باشد

طراحی ، بهینه سازی سایت و سئو اصفهان توسط دیجیتال مارکتینگ کلینیک24