آیا روش مزوتراپی درمان چاقی موضعی و سلولیت برای شما مناسب است؟

آیا روش مزوتراپی درمان چاقی موضعی و سلولیت برای شما مناسب است؟

درمان سلولیت با مزوتراپی یا لیپودیسالو

درمان چاقی موضعی و سلولیت با مزوتراپی که با نام لیپودیسالو هم شناخته می شود ،یک روش جایگزین غیر‌تهاجمی و غیر‌جراحی برای لیپوساکشن است که در حذف چربی های موضعی مقاوم در برابر ورزش و رژیم کاربرد دارد. این روش بیشتر برای کانتورینگ و خوش فرم کردن بدن استفاده می‌شود و برای کاهش وزن کاربرد زیادی ندارد.  درمان لیپودیسالو یا همان مزوتراپی شامل حذف چربی با استفاده از تزریق های شیمیایی است. فرمول لیپودیسالو شامل ویتامیت‌ها، آنزیم‌ها است. ماده‌ی اصلی که در این روش به عنوان حل کننده‌ی چربی استفاده می‌شود فسفاتیدیل‌کولین با نام تجاری PPC است. این ماده به طور طبیعی در بدن تولید می‌شود و با امولوسیون کردن و تجزیه‌ی چربی و کلسترول اضافی و دفع آن از طریق کبد، کلیه و روده، میزان چربی بدن را تنظیم می‌کند.

PPC مورد استفاده در لیپودیسالو از دانه های سویا به دست می‌آید. این ماده به مدت ده سال برای کاهش رسوبات چربی استفاده شده است. در پزشکی از این ماده برای حل کردن کلسترول رسوب کرده در بیماران قلبی و حل کردن آمبولی چربی استفاده می‌شود. ماده ی لیپودیسالو چربی ها را هدف قرار داده و با شکستن پیوند مولکولی بین مولکولهای چربی، چربی را از جامد به مایع تغییر می دهد.
این روش تنها پانزده الی سی دقیقه طول می کشد.
جلسات درمان همیشه بین شش تا هشت هفته فاصله دارند.

بهترین متخصص پوست تهران مراحل تکنیک مزوتراپی برای درمان سلولیتاز مزوتراپی در چه نقاطی از بدن می‌توان استفاده کرد ؟

با روش مزوتراپی می‌توان رسوبات چربی بالای زانو، صورت و گردن را درمان کرد. شایع ترین نقاطی که قابل درمان هستند شامل سینه، شکم، پهلوها، چربی پشت و زیر بغل، داخل و بیرون ران، باسن، بازوها، غبغب، گونه ها و فک می‌باشد.مزوتراپی( لیپودیسالو )علاوه بر حل کردن چربی های زیر پوست، ظاهر سلولیت را بهبود می‌بخشد. بیماران مبتلا به مشکلات کبدی و کلیوی، بیماری های ایمنی بدن، فشار خون بالا،افراد با آلرژی به هر یک از مواد تزریقی حل کننده‌ی چربی و زنان باردار یا شیرده نباید از این درمان استفاده کنند. معمولا پزشک یک سری آزمایش خون تجویز می‌کند.


مطالب پیشنهادی مرتبط : 

بهترین ‌متخصص پوست تهران کیست؟

مراحل تکنیک مزوتراپی برای درمان سلولیت

درمان سلولیت و چاقی موضعی با مزوتراپی

سلولیت چیست و چطور درمان می شود ؟


دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو

تمام حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به دکتر مهدی سبکتیکن می باشد

طراحی ، بهینه سازی سایت و سئو اصفهان توسط دیجیتال مارکتینگ کلینیک24