چه کسانی برای جراحی زیبایی پلک مناسب هستند ؟

چه کسانی کاندید عمل جراحی زیبایی پلک هستند ؟

بهترین کاندیداهای جراحی زیبایی پلک کسانی هستند که حداقل 35 سال سن دارند و آویزان شدن پوست پلک یا پف زیر چشم باعث تغییرات ناخوشایند در چهره آنها شده باشد .

( البته موارد استثنایی افراد جوان تر که به دلایل خاص مشکلات فوق را پیدا کرده اند را نیز می توان تحت عمل جراحی قرار داد )

برای جراحی لازم است که فرد به طور کلی سالم بوده و بیماری خاصی نداشته باشد . فرد باید انتظارات واقع بینانه و معقولی از عمل جراحی و نتایج آن داشته باشد .

در این خصوص دیدن تصاویر قبل و پس از جراحی و احیاناً مشورت با افرادی که قبلاً جراحی شده اند می تواند کمک کننده باشد .

باید توجه داشت که جراحی بلفاروپلاستی این موارد را بهبود نمی بخشد : حلقه های سیاه اطراف چشم ، چروک های اطراف پلک و بین دو ابرو و پیشانی ( برای اصلاح این موارد تزریق بوتوکس روش مناسبی است ) و افتادگی ابرو که خود ، جراحی تکمیلی یا جداگانه نیاز دارد .

قبل از جراحی چه اقداماتی نیاز است ؟

قبل از عمل جراحی یک معاینه دقیق چشم پزشکی ضروری است .

تعیین قدرت بینایی ، بررسی وضعیت لایه اشکی ، بررسی حرکات چشم و اعصاب حرکتی و حسی چشم و صورت ، بررسی وضعیت ابروها و قرینه بودن آن ها از جمله معایناتی است که باید انجام شوند .

در صورت وجود بیماری خاص یا حساسیت دارویی یا مصرف داروی خاص باید به پزشک معالج اطلاع داده شود . لازم است داروهای رقیق کننده خون از جمله آسپرین و مشابه آن طبق نظر پزشک معالج از 10 روز تا 2 هفته قبل از عمل قطع شوند .

قبل از عمل باید وضعیت سیستمیک شخص بررسی شده ، آزمایشات خون مورد نیاز انجام شود و در صورت تشخیص بیماری خاص باید بررسی و در صورت نیاز با متخصص مربوطه مشاوره شده و تحت درمان قرار گیرد .

بیشتر بدانید : فیلم جراحی بلفاروپلاستی و تخلیه چربی پشت پلک

دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو

تمام حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به دکتر مهدی سبکتیکن می باشد

طراحی ، بهینه سازی سایت و سئو اصفهان توسط دیجیتال مارکتینگ کلینیک24