علائم و نشانه‌های‌ هایپرهیدروزیس چیست ؟

هایپرهیدروزیس چیست؟

آیا شما هم جزو افرادی هستید که بدون هیچ گونه دلیل خاصی زیر بغل تان خیس عرق می‌شود؟ عرق کردن در هوای گرم، در فضای شلوغ مترو و هنگام مصاحبه شغلی یا سایر رویدادهای استرس آور کاملاً طبیعی است. با این حال اگر شما در این موقعیت‌ها بیش از حد عرق می‌‌کنید یا آنکه عرق کردن شما دلیل خاصی ندارد دچار اختلالی هستید که ‌هایپرهیدروزیس زیربغل یا تعریق بیش از حد زیر بغل نام دارد .(هایپرهیدروزیس چیست )

بوتاکس یکی از روش‌هایی است که در عرصه زیبایی برای رفع چروک صورت مورد استفاده قرار می‌گیرد، جالب است بدانید که یک روش کاملا موثر در درمان تعریق بیش از حد محسوب می‌شود. در مواردی که تعریق بیش از حد فقط در یک ناحیه از بدن رخ می‌دهد تزریق بوتاکس نتایج کاملا مطلوبی را به وجود می‌‌آورد. تزریق بوتاکس برای درمان ‌هایپرهیدروزیس باعث افزایش کیفیت زندگی تعداد زیادی از بیماران می‌‌شود. بوتاکس یک روش درمانی موثر است ، باید زیر نظر متخصص پوست انجام شود و بیماران از نتیجه ای که به دست می‌آورند رضایت کامل دارند.

 علائم و نشانه‌های‌هایپرهیدروزیس چیست ؟

برخی از علائم و نشانه‌های تعریق بیش از حد به شرح زیر می‌باشد:

  • عرق کردن به صورت مداوم و خیس شدن لباس
  • عرق کردن بدون هیچ گونه دلیل مشخص
  • کنترل نشدن عرق با محصولات ضد تعریق قوی

 علل بروز هایپرهیدروزیس چیست ؟

تعریق بیش از حد می‌تواند علامت یک بیماری خاص یا جز عوارض جانبی برخی داروها باشد. بدون مشورت با پزشک نباید به درمان تعریق بیش از حد پرداخت زیرا پزشک، شما را به لحاظ وجود بیماری‌های زمینه ای ارزیابی می‌‌کند و علل بالقوه‌ هایپرهیدروزیس ثانویه را بررسی می‌کند تا از درمان‌ هایپرهیدروزیس ناشی از یک بیماری و عدم تشخیص علت اصلی آن اجتناب نماید. علت اصلی تعریق بیش از حد مشخص نیست.

این پست دارای یک نظر است

  1. من خیلی خیلی عرق می کردم به طوری که همیشه زیر بقلم ظاهر خیلی بدی داشت تزریق بوتاکس انجام دادم خوشبختانه نتیجه داد . ممنون از دکتر مهدی سبکتکین با راهنمایی ایشون چند مدته که از عذاب عرق کردن راحت شدم

دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو

تمام حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به دکتر مهدی سبکتیکن می باشد

طراحی ، بهینه سازی سایت و سئو اصفهان توسط دیجیتال مارکتینگ کلینیک24