میکرونیدلینگ پلک و افتادگی پلک

میکرونیدلینگ پلک و افتادگی پلک

میکرونیدلینگ پلک و درمان افتادگی پلک ها

میکرونیدلینگ پلک و افتادگی پلک درباره پلک پایین از شیار اشکی به پایین قابل انجام است. به دلیل این که ضخامت و فیزیولوژی این بخش به بقیه قسمت های صورت شباهت دارد، استفاده از کرم ضد آفتاب و دیگر درمان های پزشکی در این قسمت مانعی ندارد.

میکرونیدلینگ پلک بالا

انجام میکرونیدلینگ پلک و افتادگی پلک بالا در بخش زیر ابرو و بالاتر از چین پلک بالایی قابل انجام است. درمان به این شیوه دست کم با عمق 25/0 میلی متر صورت می گیرد و برای درمان چروک ظریف پشت پلک و روشن تر شدن پوست این بخش می توان از آن استفاده کرد.

جای زخم که در اثر عمل بلفاروپلاستی روی پلک بالا مانده باشد با استفاده از میکرونیدلینگ قابل درمان خواهد بود. برای انجام میکرونیدلینگ به دلیل حساسیت کار بهتر است یک فرد متخصص اقدام به انجام بکند. ضخامت پلک در افراد با هم متفاوت است. لازم است که فرد متخصص این مهارت و تجربه را داشته باشد که بتواند سوزن ها را به طور دقیق در ارتفاع ضخامت پلک تنظیم کند.

میکرونیدلینگ پلک و افتادگی پلک بالا با هدف از بین بردن چین و چروک ها و و همچنین روشن تر شدن پوست اطراف آن انجام می شود و در نهایت منجر به جوانسازی خواهد شد.

میکرونیدلینگ پلک و افتادگی پلک ها

میکرونیدلینگ پلک پایین

افتادگی در پلکهای پایین اتفاق نمی افتد و تنها به پلک بالا مربوط است، اما از این روش برای از بین بردن برخی از مشکلات قابل استفاده است. یکی از این مشکلات کبودی زیر چشم است که در بیشتر موارد با استفاده از انواع پمادها و لوسیون هایی که برای درمان این مشکل وجود دارند، درمان نمی شود.

دلیل مهم آن هم نفوذ نکردن این مواد دارویی به زیر پوست است. دلیل مؤثر بودن درمان میکرونیدلینگ پلکها و افتادگی پلک و همچنین کبودی زیر چشم این است که رنگدانه های تیره کننده پوست در لایه های عمقی درم هستند که با سوزن های این دستگاه می توان به آنها نفوذ کرد.

برای پلکهای پایین ابتدا باید محل مورد نظر بی حس شود. بعد از آن با استفاده از دستگاه مخصوص سوراخ های ریزی به عمق 25/0 میلی متر در سطح پوست ایجاد می شود. هم زمان با این کار باید کوکتل روشن کننده نیز روی پلک اسپری شود. این روش درمان کاملاً بی خطر و بدون درد است و به همین دلیل طرف داران زیادی در بین افرادی دارد که دچار مشکلات در پلک های خود هستند.


میکرونیدلینگ و روش های انجام آن

دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو

تمام حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به دکتر مهدی سبکتیکن می باشد

طراحی ، بهینه سازی سایت و سئو اصفهان توسط دیجیتال مارکتینگ کلینیک24