کاشت مو به روش DHI چه مزایا و معایبی دارد ؟

کاشت مو به روش DHI چه مزایا و معایبی دارد ؟

مزایای کاشت مو به روش DHI

به طور کلی کاشت مو به روش DHI شده دارای مزایای زیادی است که سبب شده به خصوص در کشور ما و کشورهای آسیای شرقی از آن به عنوان بهترین روش جایگذاری مو نام ببرند.

به دلیل این که فولیکول های مو به صورت مستقیم به وسیله ی ابزار ایمپلنت کننده جایگذاری می شوند و نیازی به ایجاد بخیه، برش یا سوراخ کردن زیاد منطقه ی کاشت مو نداریم، یک روش بهتر و استاندارد تر است که عفونت یا ورود میکروب را به در هنگام سوراخ کردن بخش کاشت مو تا زمان انتقال مو سبب نمی شود به همین علت ایمن تر و سالم تر است.

با توجه به این که روش های بهتری از دستگاه های مدرن تر نیز وجود دارد که جایگذاری مو به روش DHI را به مراتب بهتر می کند و سوراخی کمتر ایجاد می کند.

در روش DHI کاشت مو فولیکول های مو در همان زمانی که برداشته می شوند به همان صورت در محل مورد نظر جایگذاری می شود. به همین علت خطراتی مانند از بین رفتن فولیکول ها به دلیل ماندن در فضای بیرون از بدن یا ورود میکروب همراه آن ها وجود ندارد. از این رو این روش کم ترین هدر رفت موها وجود دارد و موها مستقیماً انتقال داده می شوند.

ایمنی این روش بالاتر است و رشد مادام العمر و نتایجی طبیعی دارد.

کاشت مو با روش DHI چه مزایا و معایبی دارد ؟
کاشت مو با روش DHI چه مزایا و معایبی دارد ؟

معایب روش HDI برای کاشت مو 

اگر بخواهیم به معایب این روش بپردازیم، باید گفت که زمان اجرای این روش کمی طولانی تر از روش های دیگر است. همچنین بارها باید به نقطه ی برداشت مو و سپس دوباره به منطقه کاشت مو توجه داشت و این حالت ممکن است بیمار را اذیت کند.

البته به طور کلی روش کاشت مو DHI هیچ عوارضی را به دنبال ندارد و نمی توان معایبی چشم گیر از آن پیدا کرد.

در کشورهای آمریکایی و اروپایی کمتر از این روش استفاده می شود و بیشتر ترجیح می دهند از روش های جایگذاری پس از ایجاد شکاف بهره ببرند. 


کاشت مو تهران

دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو

تمام حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به دکتر مهدی سبکتیکن می باشد

طراحی ، بهینه سازی سایت و سئو اصفهان توسط دیجیتال مارکتینگ کلینیک24